Özak GYO'dan Bulvar 216 haberlerine yanıt geldi

Bulvar 216 AVM'nin Katalılara satıldığı yönünde çıkan haberlere Özak GYO'dan yanıt geldi...

Özak GYO'dan Bulvar 216 haberlerine yanıt geldi

Bulvar 216 AVM'nin Katalılara satıldığı yönünde çıkan haberlere Özak GYO'dan yanıt geldi... 

Açıklama bu sabah yapıldı

Son günlerde basında çıkan Bulvar 216'nın Katarlılara satıldığı haberlerine Özak GYO tarafından açıklama yapıldı. Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, bu sabah Kamutu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla yaptığı açıklamada söylentilerin doğruyu yansıtmadığını ifade etti. 

''Haberler gerçeği yansıtmıyor''

Özak GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle; 

''Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin heber ve söylentilere ilişkin 9'uncu maddesi kapsamında açıklamamızdır.
  
Portföyümüzde bulunan varlıklardan İstanbul, Ataşehir'de yer alan Bulvar216'nın Katarlı yatırımcılara satıldığı/satılacağı haber ve söylentileri gerçeği yansıtmamaktadır.
  
Tasarruf sahiplerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunarız.'' 

Bulvar 216 AVM 

Özak GYO tarafından Batı Ataşehir'de hayata geçirilen Bulvar 216'da 31 ofis ve 35 dükkan bulunuyor. Doğu Ataşehir ve Batı Ataşehir'in birleştiği noktada yer alan proje Ataşehir Mimar Sinan Camii'nin hemen yanında yer alıyor. Bulvar 216 AVM'de mağazalar, teraslı işletmeler, kafeler, spor merkezi ve aktivite alanları bulunuyor. 110 metrekare ile 3 bin metrekare arasında değişen ofislerden meydana gelen Bulvar 216, 5 bin 800 metrekarelik bir alanlar konumlanıyor. 

 

Firma Bilgisi: Özak Gyo