Ozan City fiyatları 129 Bin TL!

Ozan City fiyatları 129 bin TL'den başlıyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor

Ozan City fiyatları 129 Bin TL!

Ozan City fiyatları 129 bin TL'den başlıyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Ozan Yapı imzası ile Ankara'da hayata geçirilen Ozan City 1+1 ve 2+1 konut tiplerinden meydana geliyor. Ozan City satılık daire büyüklükleri 51 ile 72 metrekare arasında değişiyor. 

25 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Ozan City 748 adet rezidans daireden meydana geliyor. Ozan City projesinde teslimlerin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Başkent Üniversitesi'nin yanında yükselen proje konumu ile dikkat çekiyor.

Tapuların hemen teslim edildiği projede 4 blok yer alıyor. Bloklar ise 12 ile 13 katlı olarak tasarlanıyor. Projede dairelere, XS, S ve M adları verildi. Ozan City projesinin sosyal donatıları içerisinde; kapalı yüzme havuzu, açık otopark, Türk hamamı, fitness, kapalı yüzme havuzu, sauna ve güvenlik yer alıyor. 

Ozan City Ankara projesinin daire özellikleri ise şöyle; ısı pay ölçer, alarm sistemleri, merkezi ısıtma ve ankastre beyaz eşya. Ankara Bağlıca'da yükselen proje, Çankaya Üniversitesine 10 dakika uzaklıkta kalıyor. Zemin etüdü yapılmış olan Ozan City projesi deprem yönetmeliğine uygun olarak yükseliyor. 

Ozan City adres bilgisi : Bağlıca Mahallesi Kebir Caddesi No: 32/E Etimesgut - Ankara
Ozan City iletişim bilgileri
Telefon numarası . 0312 911 06 00
Web adresi : ozancity.com
E-posta adresi : bilgi@ozancity.com

Firma Bilgisi: Ozan Yapı
Proje Bilgisi: Ozan City