Özdilek Holding'den Bursa'ya dev proje: Orange City

Özdilek Holding Bursa Nilüfer'de hayata geçireceği Orange City'yi kamuoyuna tanıttı. Projenin 25 milyon dolara mal olması bekleniyor

Özdilek Holding'den Bursa'ya dev proje: Orange City

Özdilek Holding, Eskişehir Loft Konutları'nın ardından hayata geçireceği ikinci projesi için Bursa Nilüfer'i seçti. Nilüfer Fethiye'de inşa edilecek olan Orange Loft'un 25 milyon dolara mal olması bekleniyor.

 

Özdilek Holding'den 25 milyon dolarlı proje: Orange City

Özdilek Holding'den Bursa'ya dev proje: Orange City
Özdilek Holding 2013 yılında Eskişehir'de inşa ettiği ilk konut projesi olan Loft Konutları'nın ardından ikinci konut projesi için de Bursa Nilüfer'i seçti. 25 milyon dolara mal olması beklenen Orange City'de 9 blok üzerinde 116 dairenin yer alması bekleniyor. 

"Burada hayat var"
Toplamda 15 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen proje kamuoyuna "Burada Hayat Var!" sloganı ile tanıtıldı. 5000 metrekarelik yeşil alanı ve 560 metrekarelik koşu parkurunun yanı sıra yüksek sosyal tesis olanağına dayanan proje modern mimarisi ile de dikkat çekiyor. 

Orange City projesi: 30 Aralık'ta teslim
Toplam 166 dairenin yer alacağı Orange City'de 16 adet 2+1, 74 adet 3+1 ve 36 adet de 4+1 tipi dubleks daireler yer alacak. Projenin 30 Aralık 2016 tarihinde tamamlanacağını ve teslim edileceğini söyleyen Özdilek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Özdilek: 

"Özdilek olarak, her alanda olduğu gibi konut sektöründe de yaptığımız işin niteliğine dikkat ediyoruz. Bu bilinç ışığında çalışan bir marka olarak Orange City projemizi hayata geçirirken de her zaman olduğu gibi yüzde 100 müşteri memnuniyetini baz alarak çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

437.000 TL'den başlayan fiyatlarla
Projeye şu ana dek 40-50 civarında ön talep aldıklarını vurgulayan Özdilek, 25 milyon dolara mal olacak projede daire fiyatlarının da 437.000 TL'den başlayacağını açıkladı. 

Firma Bilgisi: özdilek holding
Proje Bilgisi: orange loft