ÖzdilekPark İstanbul'un seçimi Baumit oldu

Eylül 2014 tarihinde ziyaretçilere kapılarını açan ÖzdilekPark'ın hazır betor tercihi Baumit B20 oldu

ÖzdilekPark İstanbul'un seçimi Baumit oldu

2014 yılının Eylül ayında ziyaretçilere açılan ÖzdilekPark projesinin hazır beton tercihi B20 oldu. Yapılarda, iç ve dış mekanlarda geniş bir kullanım alanına sahip ürün, aynı zamanda iç ve dış mekanlarda da yaygın olarak tercih ediliyor.

Baumit'ten Beton B20
Baumit B20 aynı zamanda konut ve bahçe alanları, kalıp taslarının doldurulması, bahçe duvarları, duvar döşeme gibi eleman yüzey boşluklarının kapatılması, payanda ve desteklerde de kullanılabiliyor. Kullanım alanarı arasında ayrıca kapı ve pencere lentoları, kiriş ve lentolar, döşeme ızgaralar, merdivinler, bacalar ve prefabrik döşeme montajı da bulunuyor. 

Baumit sıva sistemleri
İstanbul Metrosu gibi çok sayıda prestjili projede tercih edilen Maumit sıva ürünlerinden Primo1 ise, kaba sıva olarak en yüksek fiyat performas seviyesi ile dikkat çekiyor. Islar hacimlerde dahi uygulama imkanı bulunan Primo1, saten dokulu sıvalar, tesviye, organik ve mineral kaplamalar yanında karo yapıştırıcılar için de alk sıva olarak işlev görüyor. 

Baumit zemin şapları
Baumit zemin şapları ise özellikle iş merkezleri, karma projeler ve alışveriş merkezleri tarafından tercih ediliyor. Genel kullanım amacı ile geliştirilen E225 ve E160 zemin şapları, şantiye karışımlarına göre daha yüksek performans gösteriyor.