ÖZEL GÜNE ÖZEL HEDİYELER

Gayrimenkul sektörü, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutmadı. Özel kampanyaların düzenlendiği sektörde, kimi Maldivler’e tatile gönderirken, kimi de indirim fırsatı sunuyor.

ÖZEL GÜNE ÖZEL HEDİYELER

Maldivler'e gönderiyor
DAP Yapı'nın, Kartal'da hayata geçirdiği İstMarina'nın çok az sayıda kalan rezidans dairelerinden Şubat ayında ev sahibi olanlar Maldivler'de 3 veya 5 günlük bir tatil kazanacak. Kampanya, 28 Şubat'a kadar geçerli olacak. İstanbul'dan Maldivler'e gidiş dönüş uçak bileti ile Water Bungalow'da çift kişilik odalarda 3 gece veya 5 gece tam pansiyon konaklamayı içeren ve Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak Sevgililer Günü Kampanyası'ndan çok az sayıda kalan rezidans dairelerden satın alanlar yararlanabilecek.

Demir'den de tatil hediyesi
Demir İnşaat, Beylikdüzü'nde inşa ettiği Demir Romance'dan ev alan bir çiftleri kış tatiline gönderiyor. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen çiftler, Demir Romance'dan alacakları ev karşılığında 4 günlük bir kış tatili yaşayacak. Demir Romance, toplamda 7 bloktan, 779 Rezidance konut, 28 villa, 60 ticari birimden oluşuyor. Projede; açık kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, SPA merkezi, diyetisyen hizmetinin yanı sıra fitness merkezi yer alacak.

Hem yaz hem kış tatili
Yeşilyurt İnşaat, Kurtköy'deki en yeni projesi Still İstanbul Diamond'da Sevgililer Günü haftası için özel bir kampanya sunuyor. 15 Şubat 2015 Pazar gününe kadar geçerli olacak kampanya kapsamında projeden konut alan herkese yüzde 12 indirim uygulanırken; kış mevsiminde tatil yapmak isteyenler Kartalkaya'da, yazın tatil yapmak isteyenler ise Antalya'da 5 yıldızlı otelde 4 gece 5 gün keyifli bir fırsat yakalıyor. 2 blokta toplam 214 konutun yer aldığı projede fiyatlar 200 bin TL'den başlıyor.

Sevgiliye yüzde 24 indirim
24 Gayrimenkul, özel günleri özel kampanyalarla kutlamaya devam ediyor. Şirket, İstasyon 24 ve Airport 24'te 14 Şubat Sevgililer Günü için bir kampanyaya imza atıyor. İstasyon 24 ve Airport 24 projeleri için 14-15 Şubat 2015 tarihlerinde ön talep toplamaya başlayacak olan 24 Gayrimekul, ön talepte bulunan yatırımcılara hem yüzde 24 oranında özel indirim sunacak, hem de sevgilerini projelerinin cephesinde ölümsüzleştirecek. Özel mimarlar tarafından tasarlanacak olan projelerin cepheleri, konut alıcısının ve sevdiği kişinin isimlerinin yer aldığı parçalar ile stilize edilecek.