Özgür Residence Gül İnşaat!

İstanbul Küçükçekmece'de yükselen Özgür Residence Gül İnşaat imzası taşıyor

Özgür Residence Gül İnşaat!

İstanbul Küçükçekmece'de yükselen Özgür Residence Gül İnşaat imzası taşıyor. 2017 yılı Haziran ayında teslim edilmesi planlanan Özgür Residence projesinin lansmanı 31 Mart'ta yapılacak. 

Küçükçekmece'de Ulusoy Tır Garajı'nın yanında yükselen Özgür Residence Basın Ekspres Yolu'na oldukça yakın bir konumda yükseliyor. Projede konutların dışında cadde dükkanları da yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı'na 2, E-5, TEM ve metrobüse ise 5 dakika uzaklıkta yükseliyor. 

Daire satın almak isteyenlerin banka kredisi kullanabildiği Özgür Residence fiyatları 311 bin TL ile 510 bin TL arasında değişiyor. 15 katlı tek blokta toplam 93 daire ve 11 cadde mağazasından oluşan Özgür Residence 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geliyor. Projede 3+1 daireler ise arsa sahibine ait ve satışı yapılmıyor. 

3 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Özgür Residence satılık daire alanları 75 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin satışta olduğu projede teslimler 2017 Haziran'da başlayacak. 

Projenin lansmanı 31 mart 2016 tarihinde gerçekleşecek. Lansman tarihine kadar daireler avantajlı fiyatlarla satılacak olup 31 Mart tarihinden sonra daire fiyatlarına yüzde 10 oranında zam yapılacak. Özgür Residence Gül İnşaat güvencesi ile hayat buluyor. 

Firma Bilgisi: Gül Inşaat
Proje Bilgisi: Özgür Residence