Öztek Group Lea Çağlayan!

Merkezi konumda yükselen Öztek Group Lea Çağlayan, ticari konsepti ile iş dünyasına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor

Öztek Group Lea Çağlayan!

Öztek Group tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Çağlayan bölgesinde inşaatına devam edilen Lea Çağlayan’da teslimlerin yılsonuna doğru yapılması planlanıyor. Ticari konsepte sahip olan projede farklı ofis seçenekleri sunuluyor.

10 bin 225 metrekarelik arsa alanı üzerine kurulan Lea Çağlayan’da ofislerin büyüklüğü 50 metrekare ila 975 metrekare arasında değişiyor. Projede ofislerin yanı sıra yola cepheli mağaza alternatifleri de bulunuyor.

 Öztek Group Lea Çağlayan; Çağlayan Adliyesi’ne 250 metre, E-5 karayolu ve Çağlayan metrobüs durağına 400 metre ve TEM bağlantı yoluna ise 1,5 kilometrelik mesafede yükseliyor.

Cephesi bulunan 2 caddeden de giriş imkanı olan Öztek Group Lea Çağlayan’nın 2 bin 600 metrekarelik kısmı kapalı otopark alanına ayrılıyor. Vale hizmeti de sunulan proje, iki blokta toplam 59 adet bağımsız bölümden meydana geliyor.

Öztek Group Lea Çağlayan projesinin sosyal ayrıcalıkları içerisinde; teras avluda cafe, restoran ve dinlenme alanları, karşılama lobileri, resepsiyon, güvenlik, temizlik, otopark, vale gibi daha birçok işletme hizmetleri bulunuyor.

 

Firma Bilgisi: Öztek Group
Proje Bilgisi: Lea Çağlayan