Özyurtlar 15 bin konut hedefine koşuyor

Özyurtlar İnşaat, 2016 yılında 600 milyon liralık 2 yeni yatırımı daha hayata geçirmeyi planlıyor.

Özyurtlar 15 bin konut hedefine koşuyor

NCadde Agora, Nlive Bahçeşehir ve Nlogo İstanbul 2. Etap projelerini satışa sunan Özyurtlar İnşaat, önümüzdeki yılı iki yeni projeyi daha hayata geçirmeyi planlıyor. 15 bin konut hedefine bir adım daha yaklaşan firma, iki yeni projesi için 600 milyon TL'lik yatırım yapacak.

Özyurtlar İnşaat'tan 2016'de dev yatırım
N ve 1 markalı projeler üretmeyi sürdüren Özyurtlar İnşaat, 15 bin konut hedefine doğru emin adımlarla yürüyor. Bu zamana dek 39 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar, 2016 yılında hayata geçireceği iki yeni proje için de 600 milyon TL ayırdı. Özyurtların bugüne dek 18 proje hayata geçirdiğini ve 10 bin konutun altına imza attığını belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt,:

"Yeni yılda 600 milyon liralık yatırımla 2 projeyi daha hayata geçireceğiz. Bu sayede 15 bin konut hedefimize de bir adım daha yaklaşmış olacağız" ifadelerini kullandı. 

"2015 siyasetin gölgesinde geçti"
Siyasetin iş dünyasının üzerine çıktığı bir yıl olarak 2015'in yüzde 15'lik büyüme ile kapatıldığını ve bu zorlu koşullar altında da firmanın altı şantiyede iş yaptığını söyleyen Özyurt:

"Bu yıl NCadde Agora, Nlive Bahçeşehir ve Nlogo İstanbul 2. Etap’ı satışa çıkardıklarını ifade eden Özyurt, “Aynı dönemde Ncadde Business projemizi teslim ettik. Nşehir 2. Etap ve N5 Suites projelerimizde ise mutla sona az bir süre kaldı..." dedi. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar