Özyurtlar'dan 3 yeni proje

N5 Suites, NCity Esenyurt ve NCadde adıyla üç yeni proje gerçekleştiren Özyurtlar İnşaat, Bayrampaşa’da yapacağı rezidans otelle kentsel dönüşüme de katkı sağlayacak

12 Eylül 2013 / emlakwebtv / Havva Babaoğlu

N markalı projelerin yaratıcısı olarak tamamlanmış projelerinizi ve 3 yeni projenizi öğrenebilir miyiz?

Tamer Özyurt: Şu ana kadar N adı altında 13 proje gerçekleştirdik. Bunlardan 6 tanesi teslim ettik. 4 tanesi teslim etmek üzereyiz. 3 tanesini de yeni başladık. En yeni projemiz N markası adı altında N5suites, Ncadde, Ncity.  Ncity olan konut projesi, N5suites residence projesi, Ncadde ise homeoffice projesi. Üç kesime de ayrı ayrı hitap eden projelerimiz bunlar. Ncity projemiz C ve D gelir grubuna hitap eden bir projemiz. Ncadde B C gelir grubuna hitap eden Home Office projemiz. N5suites de AB gelir grubuna hitap eden projemiz.

Şu anda Ncity projemiz bin 300 TL’de satışta ki Türkiye geneline baktığınızda Anadolu’da bile bu fiyat ta daire yok.

C ve D segmentinde konut üretiyoruz dediniz bu profili yükseltmeyi düşünüyor musunuz?

Tamer Özyurt: Yükseltip bu segmentten çıkmayı düşünmüyoruz. Ama her gelir grubuna hitaben proje üretmeye devam edeceğiz.

İstanbul dışında proje üretecek misiniz?

Tamer Özyurt: Yıl sonu itibariyle Gaziantep üzerinde çalıştığımız bir projemiz var. Son aşamalarına geldi. 3-4 ay içinde Gaziantep projemizi açıklayacağız.

Kentsel dönüşümü desteklemek amacıyla projeleriniz var mı?

Tamer Özyurt: Kentsel dönüşüme Bayrampaşa’dan başlayalım demiştik. Bayrampaşa bölgesinde residence olarak gerçekleştirdiğimiz bir projemiz vardı. Fabrika arazisini dönüştürüp residence yapacaktık ancak belediyelerde görüşmelerimiz neticesinde de o bölge de otel açığının olduğu ve turizmin otel anlamında ihtiyacı olduğu söylendi. Üzerinde tartışarak o projemizi otele çevirdik. Ve kentsel dönüşümü desteklediğimizi bu şekilde göstereceğiz.

Esenyurt’ta projeler gerçekleştiren bir şirket olarak Esenyurt’ta neler oluyor?

Tamer Özyurt: Esenyurt’ta herşey yolunda. Esenyurt’ta proje tadilatı yapıp normale dönen projeleri meri planlarına uygun hale getiren firmalar yoluna devam ediyor. Şu an duran projeler  varsa proje tadilatlarını yapmamış olanlardır. Bürokrasi açısında da yok. Biz bu Esenyurt’un kaos durumu var denilen dönemde dört tane yeni proje açtık. Hiçbir sıkıntımız yok.

Özyurtlar İnşaat hakkında detaylı bilgi için http://www.ozyurtlar.com

 

 

 

 

 

Proje Bilgisi: Yeni Proje