Özyurtlar Dubai'de projelerini tanıtacak

Özyurtlar İnşaat, Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2015 Emlak Fuarı'nda en önemli projelerinin tanıtımı için çalışacak. Eylül ayında satışa çıkacak Nlive Bahçeşehir ise ilk kez Cityscape etkinliğinde tanıtılacak.

Özyurtlar Dubai'de projelerini tanıtacak

Dubai'de düzenlenen Cityscape Global 2015 Emlak Fuarı'na katılma kararı alan Özyurtlar İnşaat, etkinlikte Nlogo İstanbul, Nlive Bahçeşehir, NCadde Agora ve 1 Coastal City gibi önemli projelerinin tanıtımını yapacak.

Nlive Bahçeşehir dev fuarda tanıtıma çıkacak
8-10 Eylül tarihleri arasında Dubai'de düzenlenecek Cityscape Global 2015'e katılacak Özyurtlar İnşaat'ın yatırımcılara İstanbul ve Esenyurt'u anlatacağını belirten Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Nlive Bahçeşehir projesinin de ilk kez Dubai Emlak Fuarı'nda tanıtılacağını söyledi. 

Özyurtlar dört projesini tanıtacak
Özyurtlar, dünyanın en önemli emlak fuarı olan Cityscape'de Nlive dışında Nlogo İstanbul, 1 Coastal City ve NCadde Agora'yı uluslararası yatırımcıyla buluşturacak. Nlive Bahçeşehir hakkında açıklamalarda bulunan Tamer Özyurt, projede 1+1 dairelere yer verilmediğini ve daire tiplerinin 2+1'dan 4+1 'e kadar değişkenlik gösterdiğini söyledi. 

Özyurtlar Dubai'de projelerini tanıtacak

Uluslararası yatırımcıya İstanbul'u tanıtmak
Özyurtlar İnşaat'ın hayata geçirdiği diğer projeler hakkında da bilgi veren Özyurt, Dubai Fuarı'nın Türk emlak sektörü açısından taşıdığı değere dikkat çekerek:

"Cityscape’te uluslararası yatırımcılara öncelikle İstanbul’u ve Esenyurt’u daha sonra da projelerimizi anlatacağız. Eylül ayında satışa çıkacak olan Nlive Bahçeşehir projemizi de ilk kez Cityscape’te tanıtacağız”  ifadelerini kullandı. 

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul