Özyurtlar hemen teslim hemen tapu

Esenyurt bölgesinde inşa ettiği projelerle dikkat çeken Özyurtlar inşaat tamamlanmış projelerinde hemen teslim ve hemen tapu imkanı ile satışlarına devam ediyor

Özyurtlar hemen teslim hemen tapu

Esenyurt bölgesinde inşa ettiği projelerle dikkat çeken Özyurtlar inşaat tamamlanmış projelerinde hemen teslim ve hemen tapu imkanı ile satışlarına devam ediyor. Yıl sonuna kadar teslim edilecek Ncity, Nmerkez, Ntown ve Nşehir projelerinde 120 ay vade imkanı ve teslime özel yarıcalıklardan faydalanmak da mümkün. 

Ncity 139 bin TL'den başlıyor
Modern mimarisi ile dikkat çeken Ncity projesi Özyurtlar inşaat tarafından Esenyurt'ta inşa edildi. 528 konut ve 5 ticari birimden oluşan proje 1+1 daireler 139 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Daireler tapulu hemen teslim ediliyor.

Nmerkez 159 bin TL
Özyurtlar İnşaat'ın Esenyurt merkezde 32 bin metrekarelik bir alanda inşa ettiği Nmerkez, 565 konut ve 194 adet ticari birimden oluşuyor. Nmerkez projesinde 1+1 daireler 159 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.Projede daireler tapu ile birlikte hemen teslim ediliyor.

Nşehir 199 bin TL'den başlıyor
Sosyal donatıları, 7/24 güvenliği, merkezi konumda yer alan Nşehir projesinde 2 etapta toplam 774 konut ve 153 adet ticari birim bulunuyor. İki adet yüzme havuzu ve yeşil alanları ile dikkat çeken projede 2+1 daireler 199 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Daireler tapulu hemen teslim ediliyor.

Ntown 259 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Son yılların gözde merkezi olan Esenyurt'ta inşa edilen Ntown projesinde pek çok sosyal alan ticari merkez ve ulaşım noktaları bulunuyor. Tapulu hemmen teslim edilen Ntown projesinde 3+1 daireler 259 bin TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.