Özyurtlar İnşaat Ekonomist'in büyükler listesinde

Özyurtlar İnşaat, Ekonomist Dergisi tarafından hazırlanan "Proje Ligi" araştırmasında 6. sırada yer aldı

Özyurtlar İnşaat Ekonomist'in büyükler listesinde

Son sayısında kapak konusu olarak inşaat sektörünü seçen Ekonomist Dergisi'nin 50 inşaat firmasını baz alan "Proje Ligi" araştırmasında Özyurtlar İnşaat 6. sırada yer aldı. Firma çalışmaların sürdü altı şantiyedeki 4 bin 164 konut portföyü ve 1.5 milyon TL yatırım tutarıyla dikkat çekti.

Başarının sırrı: Yatırımcıya verilen güven
Ekonomist araştırmasının, Özyurtlar İnşaat'ın Türkiye'nin en büyük inşaat şirketlerinden biri olduğunu doğruladığını söyleyen Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt firmanın başarısının altında yatırımcıya verilen güven olduğunu vurguladı. Özyurt, Ekonomist Dergisi araştırmasında üst sıralarda yer almanın verilen güvenin kanıtı olduğuna da değinerek:

"“Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yaptık. En çok tercih edilen birkaç firmadan biri olduk. Bu başarının arkasında yatan en büyük sır yatırımcılarımıza verdiğimiz güvendir. Projelerimizi her zaman söz verdiğimiz zamanda teslim ettik, kaliteden ödün vermedik ve modern yaşam tarzını uygun fiyata ev sahibi olmak isteyenlerle buluşturduk. Böyle olunca da başarı kaçınılmaz oldu.” ifadelerini kullandı.

Esenyurt vurgusu
Ekonomist Dergisi tarafından yayınlanan araştırmanın, Esenyurt'ta metrekare fiyatlarının 3.400 TL düzeyinde olduğuna dikkat çektiğini de söyleyen Özyurt, bölgenin yakın zamanda önemli oranda prim kazanacağına vurgu yaptı

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat