Özyurtlar İnşaat Emlak Fuarı'nda yerini aldı

Özyurtlar İnşaat, Emlak 2014 Fuarı'nda Nlogo İstanbul ve 1Coastal City projelerini yerli ve yabancı konut alıcısına tanıtıyor

Özyurtlar İnşaat, 11 Eylül-14 Eylül tarihlerinde Yeşilköy’de bulunan CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenen Emlak 2014’e katılıyor. Özyurtlar İnşaat, fuarda Nlogo İstanbul ve 1Coastal City projelerini yerli ve yabancı konut alıcısına tanıtıyor.

Fuardan beklentilerinin yüksek olduğunu belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, Körfez ülkeleri müşterilerini bu fuarla çekeceklerini ümit ettiklerini söyledi. Özyurt: “Emlak Fuarına yabancıların ilgisi her geçen gün artıyor. Bu yıl içinde Nisan Mayıs aylarındaki Abu Dabi, Dubai ve Katar ve Kuveyt ‘teki fuarlara katıldık. Oralarda da iyi tepkiler aldık. Bu fuarda da beklentimiz yüksek.  İki aydır ramazan ayının olması, havaların sıcak geçmesi, körfez ülkelerindeki insanların tatilde olması nedeniyle de ertelenen alımlar var. Onların hepsini bu fuarda çekmeyi ümit ediyoruz.”

Tamer Özyurt kimdir?

Tamer Özyurt, 1968 yılında Gaziantep’te doğdu. 12 yaşından beri inşaat sektöründe olan Tamer Özyurt, bugün Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Özyurtlar Şirketler Grubu'nun temellleri, 1990 yılında Esenyurt'ta yapı malzemeleri satışı yapan 25 metrekarelik bir mağazada atıldı. Özyurtlar Şirketler Grubu'nun kurucusu Tamer Özyurt, 2005 yılında inşaat sektörüne adım atarak konut ve işyeri yapımına başladı. Firma, Bahçeşehir - Boğazköy hattında Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt'ta Tasarımcılar İş Merkezi, üç etaptan oluşan Gardencity projesi ve Esenkent - Bahçeşehir arasındaki Ntepe Bulvarı'nda yer alan Ntepe Evleri ile inşaat sektöründeki yerini sağlamlaştırdı. Özyurtlar Şirketler Grubu, N markalı projeler üretiyor. Halen devam etmekte olan NŞehir, NMerkez, NLogo, NCadde, N5Suites,1CoastalCity projeleri bulunuyor. Ayrıca; NCİty, Ntown, Nresidence, Nşehir, Ntowers, Ntepe, Özyurtlar Nmerkez Outler, Garden City gibi tamamlanmış konut projeleri bulunmaktadır.

 

Nlogo İstanbul projesi 24 ayda teslim edilecek
Esenyurt’ta hayata geçen Nlogo İstanbul projesi Mayıs ayında satışa çıktı. 7 blokta 2 bin 519 daire ve 59 dükkandan oluşan proje üç etap halinde inşa ediliyor. Her etabında 850 konut bulunan Nlogo İstanbul’da 1+0’dan 3+1’e farklı tip ve büyüklüklerde daireler yer alıyor.  Nlogo İstanbul’da ilk etabın 24 ay sonra teslim edilmesi planlanıyor.

1Coastal City A ve A Plusa hitap ediyor
Özyurtlar İnşaat’ın A ve A Plus konut alıcısına hitap eden konut markası 1Coastal City, Büyükçekmece Gürpınar’da hayata geçiyor. Üç blokta 208 konuttan oluşan proje, 47 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve Penthouse dairelerin bulunduğu 1Coastal City’de 27 adet de ticari birim yer alıyor. Avrupa yakasında “Country” yaşam tarzının modern mimariyle buluştuğu 1Coastal City’de standartlar en üst seviyede tutuldu. Haziran 2016’da teslim edilmesi planlanan 1Coastal City’de her detay en ince ayrıntısına kadar düşünüldü

 

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat