Özyurtlar İnşaat Esenyurt Nota Residence fiyatları!

İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilecek olan Nota Residence fiyatları 189 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Özyurtlar İnşaat Esenyurt Nota Residence fiyatları!

Özyurtlar İnşaat ile Neyzen İnşaat ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde inşa edilecek olan Nota Residence, bölgede yeni bir yaşam alanının kapılarını aralayacak.

Hem yatırım hem de oturum amaçlı olarak tasarlanan Esenyurt Nota Residence, 84 adet daire ile 10 adet ticari birimden meydana gelecek. Projede yer verilecek olan 1+1 daireler tek blokta bir araya toplanacak.

12 katlı bir blok halinde yükselecek olan Özyurtlar İnşaat Nota Residence, dar gelirli vatandaşların ev sahibi olma hayallerine bir adım daha yaklaşmalarını sağlayacak. Projede tüm daireler 1+1 tipinde olacak.

Neyzen İnşaat Nota Residence’ın ayrıcalıkları içerisinde; playstation odası, masa tenisi, cep sinema salonu, fitness center, kış bahçesi, kapalı otopark alanı, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, kartlı giriş ve görüntülü karşılama diafonları bulunacak.

Ön satışları başlayan Nota Residence Esenyurt daire fiyatları minimum 189 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire sahibi olunabiliyor. Aynı zamanda banka kredisi de kullanılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar İnşaat - Neyzen İnşaat
Proje Bilgisi: Nota Residence