Özyurtlar İnşaat Esenyurt projeleri son durum!

Özyurtlar İnşaat Esenyurt projelerinin son durum bilgilerine haberimizden ulaşabilirsiniz

Özyurtlar İnşaat Esenyurt projeleri son durum!

1990 yılında yapı market olarak faaliyete başlayan Özyurtlar; 2005 yılında inşaat sektörüne girdi. Esenyurt'ta bulunan mağazalarının ardından yine o bölgede projeler üretmeye başladı. Özyurtlar İnşaat Bahçeşehir -Boğazköy hattında Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt'ta Tasarımcılar İş Merkezi, Gardencity projesi, Ntepe Evleri, Ntowers ve Nmerkez gibi projeleri hayata geçirdi.

Özyurtlar İnşaat NTown projesi!
NTown Özyurtlar tarafından Esenyurt'ta hayata geçiriliyor. 11 bin 709 metrekare alan üzerinde konumlandırılan NTown projesinde 72 adet konut ve 42 adet ticari birim bulunuyor. NTown Esenyurt projesi 150 bin metrekarelik Şehitler Parkı ve 150 bin metrekarelik Gaziler Parkı'na yakın konumda yükseliyor. 1+1 ve 2+1 dairelerin bulunduğu NTown satılık daire büyüklükleri şöyle: 1+1 daireler 60 ile 66 metrekare, 2+1 daireler 78 ile 128 metrekare, 3+1 daireler ise 109 ile 218 metrekare olarak tasarlanıyor. NTown satılık daire sahiplerine açık otopark, çocuk oyun alanları, güvenlik gibi birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Bunlarında dışında NTown Esenyurt'ta asansör, ısı pay ölçer, merkezi ısıtma sistemi ile beraber kafe ve restoran da bulunuyor.

Özyurtlar İnşaat NCity Esenyurt projesi!
Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirdiği NCity 17 katlı dört bloktan ve 528 daireden oluşuyor. NCity Esenyurt sosyal alanlarıyla fark yaratıyor. B City Esenyurt projesinde ticari birimler de bulunuyor. N City Esenyurt özellikleri arasında yürüyüş parkuru, oturma alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, basketbol ve futbol sahasının yanı sıra içinde spor kulübünün bulunduğu sosyal tesis yer alıyor. N City teslim tarihi olarak 2014 Aralık ayı veriliyor.

Özyurtlar İnşaat 1Coastral City projesi!
Özyurtlar İnşaat'ın A ve A Plus konut alıcısına hitaben ilk projesi olan 1Coastal City, Büyükçekmece Gürpınar'da inşa ediliyor. 1Coastal City toplam 208 adet daireden meydana geliyor. 1Coastal City projesi 47 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor. 1Coastal City'de daireler dışında 27 adet ticari birim de bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerin yer aldığı 1Coastal City teslim tarihi olarak 2016 yılı veriliyor. Özyurtlar 1Coastal City satılık daire sahiplerine birçok sosyal donatı imkanı sunuyor. Bunlar arasında sauna, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness center, sinema odası, çocuk oyun odası, cafe, bar, tuz odası ve Türk hamamı yer alıyor.

Özyurtlar İnşaat iletişim bilgileri
Adres: Esenkent M.Hadımköy-Bahçeşehir Yolu No:5 D Ofis Bloğu Kat.11 Esenyurt/İstanbul
Tel: 0212 622 08 00
Faks: 0212 450 21 32

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat