Özyurtlar İnşaat iletişim bilgileri

Özyurtlar İnşaat 2005 yılından itibaren konut ve inşaat sektöründe çalışmalarına devam etmekte ve son yıllarda da "N" konsepti ile markalı konut projeleri çalışmalarına devam etmektedir

Özyurtlar İnşaat iletişim bilgileri

6 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Özyurtlar İnşaat; 1990 yılında yapı market olarak çalışmalarına başladı. 2005 yılında konut ve inşaat sektörüne giriş yaptı. Bahçeşehir -Boğazköy hattında Tasarımcılar Sitesi, Esenyurt'ta Tasarımcılar İş Merkezi, Gardencity projesi, Ntepe Evleri, Ntowers ve Nmerkez gibi projeleri Esenyurt’ta hayata geçirdi.

Özyurtlar İnşaat projeleri
N Towers
N Tepe
Garden City
Asos Evleri
Genç Girişimciler Sitesi
Tasarımcılar Sitesi
Gelibolu Doğa Evleri
N Suites
N Cadde
N City
N Şehir

Birçok alanda sponsorluk bağlantısı bulunan Özyurtlar İnşaat’ın sponsorluk yaptığı projeler şunlar: “Çocuklar Duymasın”, “Umut Yolcuları”, “Passaparola”, “Yok Böyle Dans” , “New York'ta Beş Minare”.

Özyurtlar İnşaat projeleri
N Towers: 215 bin metrekare alan üzerinde Esenyurt’ta inşa edildi. 1+1 ve 2+1 dairelerden meydana geldi. Toplam bin 296 daire yer aldı. 5 blokta yer alan 1+1 daireler 66 metrekare, 2+1 daireler ise 112 metrekare olarak tasarlandı.

N Şehir: Esenyurt bölgesinde 30 bin 188 metrekare alan üzerine konumlandırıldı. 1+1’den 3+1’e kadar dairelerin yer aldığı N Şehir Evleri’nde bulunan 1+1 daireler 70 metrekare, 2+1 daireler 82 metrekare, 3+1 daireler ise 146 metrekare olarak tasarlandı. N Şehir teslimleri ise bu yıl içinde gerçekleşmesi planlandı.

Özyurtlar Residence: 10 katlı 3 blok halinde tasarlanan Özyurtlar Residence Beylikdüzü’nde 22 bin metrekare alan üzerine inşa edildi. 459 konuttan oluşan Özyurtlar Residence projesinde kuaför, otopark, market, terzi, yürüyüş parkurları yer aldı.

N Merkez: Nmerkez, 6 bloktan meydana gelmekte olup, 32 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırıldı. 66 metrekare 1+1, 136 metrekare 2+1 ve 162 metrekare 3+1 dairelerden oluştu. Projenin dikkat çeken özellikleri arasında ise havuz, otopark, yürüyüş alanları, finess center ve spor alanları yer aldı.

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat