Özyurtlar İnşaat Nlive Bahçeşehir projesinin detayları!

Özyurtlar İnşaat Nlive Bahçeşehir projesinin 2017 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor

Özyurtlar İnşaat Nlive Bahçeşehir projesinin detayları!

Nlive Bahçeşehir; toplu konutların merkez üssü haline gelen İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir bölgesinde yükseliyor. 2017 yılının ilk çeyreğinde teslimlerine başlanacak olan projenin satışları tüm hızıyla devam ediyor.

Toplam inşaat alanı 18 bin 500 metrekare olarak hesaplanan Özyurtlar Nlive Bahçeşehir, 3 bin 778 metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor. 21 katlı bir blokta toplam 98 adet daire ile 6 adet asma kat dükkandan meydana gelen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 dubleks loft dairelere yer veriliyor.

TEM otoyolu bağlantısı üzerinde yükselen Özyurtlar İnşaat Nlive Bahçeşehir; Tüyap Fuar Merkezi’ne 10 dakika, Atatürk Havaalanı’na 15 dakika, Torium AVM’ye, Marmarapark AVM’ye, 5M Migros’a, Bauhaus ve Koçtaş Yapı Market’e 5 dakika mesafede yer alıyor.

Özyurtlar İnşaat Nlive Bahçeşehir projesinin çevresinde; 26 bin metrekarelik Türkiye’nin ilk ve en büyük yapay göleti, 1 fen ve teknoloji lisesi, 4 özel ilk-orta öğretim, 2 resmi ilköğretim okulu, 1 resmi lise, 2 özel lise, 3 sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT santralı ve kültür eğlence merkezleri bulunuyor.

Teras alanları ön plana çıkan Başakşehir Nlive Bahçeşehir’de 2+1 dairelerin alanı 87 metrekare ila 135 metrekare arasında, 3+1 dairelerin alanı 162 metrekare ve 4+1 loft dairelerin alanı ise 297 metrekare olarak tasarlanıyor. Projeden daire almak isteyen alıcılara firma bünyesinde 24 aya kadar vade farksız taksit fırsatı sunuluyor.

Nlive Bahçeşehir Konutları’nın alıcılarına sunduğu ayrıcalıklar içerisinde; yüzme havuzları, spor salonu, kafe, sauna, Türk hamamı, sinema salonu, play station oyun alanları ve barbekü alanları mevcut.

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlive Bahçeşehir