Özyurtlar İnşaat'tan 60 ay 0 faiz fırsatı

N konseptli projeleriyle dikkat çeken Özyurtlar İnşaat, N5 Suites Otel+Residence projesinden ev almak isteyenlere özel avantajlı bir ödeme planı çıkardı. Projede 229 bin TL'ye satışa sunulan suit daireler aylık 3 bin TL'den başlayan fiyatlarla kiralanabiliyor

Özyurtlar İnşaat'tan 60 ay 0 faiz fırsatı

Özyurtlar İnşaat N5 Suites Otel+Residence porjesinden ev almak isteyenlere avantajlı bir kampanya sunuyor. Otel ve residans konseptinde inşa edilen projede 229 bin TL'den satışa sunulan 40 metrekare büyüklüğündeki suit daireler aylık 3 bn TL'ye kiralanabiliyor.

Özyurtlar İnşaat'tan 60 aya 0 faiz fırsatı
Toplamda 321 konut ve 8 ticari birimden meydana gelelen N5 Suites'te kalan son 73 daire özel bir kampanya ile satışa sunuldu. Özyurtlar Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ebru Özyurt, kiralama bedeli sayesinde N5 Suites Otel+Residence projesinden ev alanların taksitlerini kira geliriyle ödeyebilmelerinin mümkün olduğunu söyledi. Projede 70, 80 ve 87 metrekare büyüklüğündeki double suitlerin 359 bin TL'den satışa sunulduğunu belirten Özyurt:

Özyurtlar İnşaat'tan 60 ay 0 faiz fırsatı

"Kampanya kapsamında N5 Suites’den daire alanlara 60 aya sıfır faiz kampanyası uyguluyoruz." şeklinde konuştu. Özyurt daire bedelinin yüzde 40'ını verenlerin de borcun kalan kısmını teslimde ödeyebilme şansına sahip olduğunu söyledi.

Özyurtlar İnşaat'tan 60 ay 0 faiz fırsatı

N5 Suites'de geri sayım
N5 Suetis Otel + Residence projesinde yaşamın 6 ay sonra başlaması planlanıyor. Yaşam alanları ve sosyal imkanlarıyla da dikkat çeken projede, açık ve kapalı olmak üzere yüzme havuzları, Türk hamamı ve saunanın yanı sıra, fitness center da yer alıyor. Projede ayrıca her türlü toplantının yapılabilmesine olanak tanıyan toplantı salonları da yer alırken, iş toplantı ve kongrelere ev sahipliği yapacak profesyonel bir ekip yer alıyor. Proje E-5 üzerinde yer alan N5 Suites, Avcılar İDO, TÜYAP Fuar erkezi ve Torium AVM'ye de yakınlığıyla dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar
Proje Bilgisi: N5 Suites