Özyurtlar İnşaat'tan eğitime yatırım

Özyurtlar İnşaat eğitim alanındaki ikinci yatırımını hizmete sundu.Yeni eğitim-öğretim döneminde faaliyetine başlayan Tamer Özyurt İlkokulu beş kat ve 32 deslikten oluşuyor

Özyurtlar İnşaat'tan eğitime yatırım

Özyurtlar İnşaat, eğitim alanındaki ikinci yatırımını da tamamladı. Yeni eğitim-öğretim yılında hizmete açılan Tamer Özyurt İlkokulu, beş kat üzerinde 32 derslikten oluşacak.

Özyurtlar İnşaat eğitim yatırımlarını sürdürüyor
Daha önce, işitme engelli çocuklar için anaokulu yaptırn Özyurtlar İnşaat "Tamer Özyurt İlkokulu" ismini taşıyan yeni eğitim yatırımını da tamamladı. Tamer Özyurt İlkokulu Esenyurt'ta faaliyet gösterecek.

Tamer Özyurt İlkokulu
Özyurtlar İnşaat tarafından yapımı üstlenilen "Tamer Özyurt İlkokulu" 5 kat ve 32 derslikten meydana geliyor. 4 dersliği olan bir de anaokul içeren yatırım bünyesinde bilgisayar ve fen laboratuvarının yanında sosyal olanaklar da yer alıyor. Tüm detayların düşünüldüğü Tamer özyurt Okulu'nun açılışını da esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ve Esenyurt Kaymakamı Ekrem İnci yaptı. Belediye Başkanı Kadıoğlu, yaptığı yatırımlarla bölgeyi ulusal ve uluslararası yatırımcı açısından cazibe merkezi haline getiren Özyurtlar İnşaat'a teşekkür etti.

Özyurtlar İnşaat'tan eğitime yatırım

Okul açılışında bir konuşma yapan Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt da, okulun yeni eğitim-öğretim yılında faaliyette olacağını belirterek:

"“Okulumuzu 2015/2016 Eğitim-Öğretim Yılı’na yetiştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Eğitime yapılan yatırım geleceğe yapılan yatırımdır. Çocuklarımızın bilgi çağına destek vermek ve kaliteli eğitim görmelerini sağlamak arzumuz. Bu noktada çalışmalarımızda mutlaka sosyal sorumluluk projelerine de yer veriyoruz. Önümüzdeki dönemde de eğitime verdiğimiz desteği sürdüreceğiz” dedi. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar