Özyurtlar İnşaat'tan Nlogo'da büyük fırsat

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta inşa edilen Nlogo İstanbul projesine özel kampanyasının duyurusunu yaptı. Kampanya kapsamında 60 ay 0 faiz ve taksitleri 2017 yılında ödeme imkanı sunuluyor

Özyurtlar İnşaat'tan Nlogo'da büyük fırsat

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt'ta hayata geçirilen Nlogo İstanbul projesini kapsayan yeni bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya ile birlite Nlogo İstanbul'dan daire alanlar yüzde 25'lik peşinatın ardından ödemeye 2017 yılında başlayabilecek. 2017'den itibaren başlayan taksitlerde ise 60 ay boyunca faizsiz ödeme şansı sunuluacak. 

Nlogo kampanyası 1 ay sürecek
Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, kampanyanın büyük önem taşıdığını belirterek, konut kredisi faiz oranlarının yüzde 1.20'nin üzerine çıktığı bu dönemde 60 ay sıfır faiz olanağının önemine dikkat çekti. Ödemelere 12 ay sonra başlayacak kampanyanın, hem kira, hem de ev taksiti ödemek zorunda kalanlar için büyük avantaj anlamına geldiğini belirten Özyurt:

"Yüzde 25'lik peşinat dışında konut alıcısı 12 ay boyunca herhangi bir ödeme yapmıyor. Bu arada taksitleri biz ödüyoruz. Ödemelerse 2017’de yani ev tesliminde başlıyor. Konut alıcısı dairesinde kendisi oturup borcunu ödeyebileceği gibi, kiraya verip bütçesine katkı da sağlayabilir" ifadelerini kullandı. 

Özyurtlar İnşaat'tan Nlogo'da büyük fırsat

171 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Nlogo İstanbul projesinde ayrıca peşin ödeme yapmak isteyenlere de yüzde 15'lik indirim sunuluyor. 1+0 dairelerin 171 bin, 1+1 dairelerin ise 274 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulduğu projede, 2+1 dairelerin fiyatı 368, 3+1 dairelerin fiyatları ise 583 bin TL olarak belirlendi. 

7 blokta 2 bin 679 daireden oluşan ve üç etap halinde inşa edilen Nlogo İstanbul'da ikinci etap satışları sürüyor. Projede ayrıca konutların yanı sıra 100'den fazla dükkanın da içinde bulunduğu Cadde İstaNbul'da yer alıyor. Proje geniş sosyal imkanlarıyla da dikkat çekiyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul