Özyurtlar kampanyası tuttu

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’taki Nlogo İstanbul’da satışa çıkardığı dairelerin yarısını sattı.

Özyurtlar kampanyası tuttu

Özyurtlar İnşaat, Esenyurt’taki Nlogo İstanbul’da satışa çıkardığı dairelerin yarısını sattı. Satışlarda yeni kampanyanın etkisinin büyük olduğu belirtildi. Talep üzerine şirket, 2016’da satışa açmayı planladığı bir bloğu daha yatırımcısına sundu.  

Kasım ayı boyunca devam edecek ‘60 ay 0 faiz’ kampanyasıyla, yüzde 25 peşinat verenler ödemeye 12 ay sonra başlıyor. Bu aradaki taksitler ise şirket tarafından karşılanıyor. Alıcı ödemesine 2017’de yani ev tesliminde başlıyor. Taksitler de 60 ay boyunca faizsiz ödeniyor. Kampanya boyunca 1+0 daireler 129 bin liradan, 1+1 daireler 199 bin liradan, 2+1 daireler 299 bin liradan ve 3+1 daireler de 445 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, gelen talep üzerine 2016’da satışa sunmayı planladıkları bir bloğu daha satışa açtıklarını söyledi. “60 ay 0 faiz. Taksitleri 2017'de ödemeye başlayın” kampanyasıyla adeta duran çarkları harekete geçirdiklerini belirten Tamer Özyurt, “Seçimlerin hemen ertesinden başlayan kampanyamıza konut alıcısı büyük ilgi gösterdi. Haziran ayından buyana piyasada ertelenen talep alıma dönüştü” dedi.