Özyurtlar N5 Suites’te daierler tükeniyor

Özyurtlar İnşaat tarafından, Esenyurt’ta otel –rezidans konseptinde inşa edilen ve Sadece 90 dairenin kaldığı N5 Suites daireler hızla tükeniyor

Özyurtlar N5 Suites’te daierler tükeniyor

15 Mart 2014/ emlakwebtv
İnşaat sektöründe 25 yılda 28 bin kişiyi ev sahibi yapan Özyurtlar İnşaat’ın Esenyurt’ta yükselen projesi N5 Suites büyük ilgi görüyor. Otel-rezidans konseptinde inşa edilen projede yer alan son 90 daire uygun fiyat ve farklı ödeme koşullarıyla satışa sunuldu. N5 Suites’te yer alan dairelerin fiyatı 169 bin liradan başlıyor. N5 Suites’ten daire alanlar yüzde 30 peşinat verip borcun kalan yüzde 70’lik kısmını ev tesliminde ödeyebiliyor. Satış sonrası daire sahiplerine tapuları hemen teslim ediliyor. 

Özyurtlar İnşaat, otel-rezidans konseptinde inşa edilen N5 Suites’ten daire alanlara hem ev sahibi olma hem de ekstra bir gelir elde etme imkanı sunuyor. Özyurtlar Şirketler Grubu’ndan yapılan açıklamada, “N5 Suites’te oturmadığın dönemde kirala” yönteminin uygulanacağı belirtildi. Buna göre daire sahipleri oturmadıkları dönemde ya da istedikleri zaman evlerini otel şartlarında kiraya verebilecek. Böylece ek bir gelir elde edebilecekler. Yapılan açıklamada N5 Suites bittiğinde 1+0 dairenin aylık 3 bin liradan başlayan fiyatlarla kiraya verilebileceği ifade edildi.

329 bağımsız bölüm bulunuyor
15 kattan oluşan N5 Suites’de 134’ü otel odası, 187’si rezidans daire, 8’i dükkan olmak üzere toplam 329 bağımsız bölüm bulunuyor. 187 adet rezidans dairenin 127 adedi 1+0 (stüdyo), 60 adedi ise 1+1 daire olarak tasarlandı. Projede yer alan stüdyo daireler 40 metrekare büyüklüğünde. 1+1 dairelerin büyüklüğü ise 70, 80 ve 87 metrekare arasında değişiyor.

Haziran 2015’te teslim
Yapımına geçen yıl Mayıs ayında başlanan N5 Suites’te inşaat hızla ilerliyor. Projenin 2015 Haziran’ında teslim edilmesi planlanıyor. Evin rahatlığını otel konforuyla buluşturan N5 Suites’te kaliteli bir yaşam için her şey düşünüldü. Projede açık kapalı yüzme havuzunun yanı sıra spor salonu, sauna, hamam, restoran, snack lobi bar, 24 saat güvenlik ve kapalı otoparka yer verildi. N5 Suites’te oturanlara 24 saat teknik servisin yanı sıra vale ve kat temizliği hizmeti de sunulacak.

Metrobüse 2 dakika uzaklıkta
Esenyurt’ta E-5 üzerinde yer alan N5 Suites merkezi noktalara ve fuar alanına yakınlığıyla dikkat çekiyor. N5 Suites, metrobüs durağına ve toplu taşıma araçlarına 2 dakika yürüme mesafesinde bulunuyor. Avcılar İDO’ya, Tüyap Fuar Merkezi’ne, Torium AVM’ye ve yapımı planlanan marinaya 5 dakika uzaklıkta yer alan N5 Suites, Atatürk Havalimanı’na ise 7 dakika mesafede.

Proje Bilgisi: N5 Suites