Özyurtlar Ncadde Ottoman Otel Residence satışta! 174 bin TL’ye!

Özyurtlar İnşaat, Ncadde Ottoman Otel Residence projesini lansman öncesi fiyatlarla ön satışa sundu

Özyurtlar Ncadde Ottoman Otel Residence satışta! 174 bin TL’ye!

Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Esenyurt ilçesinde Doğan Araslı Bulvarı üzerinde hayata geçirilen Ncadde Ottoman Otel Residence’ın lansman öncesi ön satışları yapılıyor.

Az katlı blokta 1+0 ve 1+1 tipinde tamamı rezidans daire ile otel dairelerinden meydana gelen Ncadde Ottoman Otel Residence’ta toplam 427 adet daireye yer veriliyor.

Ncadde Ottoman Otel Residence projesinde 1+0 dairelerin fiyatı 174 bin TL’den ve 1+1 dairelerin fiyatı ise 288 bin TL’den başlıyor. Projedeki 1+0 dairelerin satışları eşyalı olarak dayalı döşeli yapılıyor.

Özyurtlar Esenyurt projesinin ödeme planına göre; tutarın yüzde 30 ya da yüzde 40’lık kısmı peşinat olarak veriliyor, yüzde 35’lik kısmı için firma bünyesinde 24 aya kadar taksit yapılıyor. Kalan tutar ödemeleri ise teslim tarihinde yapılıyor.

24 ay sonra tamamlanması ve teslimlerinin yapılması hedeflenen Ncadde Ottoman Otel Residence projesinin lansman öncesi indirimli fiyatlarından yararlanmak için web sitesi üzerinden form doldurmak yeterli oluyor.

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Özyurtlar Ncadde Ottoman Otel Residence