Özyurtlar Ncity daire fiyatları

Esenyurt'ta yer alan N City projesinin peşin fiyatları minimum 89 bin liradan başlıyor. Projede minimum yüzde 30 peşinat ödemesi ile daire sahibi olmak mümkün

Özyurtlar Ncity daire fiyatları

emlakwebtv.com

Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçirilen ve İstanbul'un Esenyurt bölgesinde yer alan Özyurtlar NCity projesinin satışları devam ediyor. Daire tiplerinin 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandığı N City projesi 36 bin metrekare alan üzerinde yükselecek. 

Özyurtlar Ncity  Fiyatları

65 metrekare 1+1 daireler 89 bin liradan,

85 metrekare 2+1 daireler 129 bin liradan,

135 metrekare 3+1 dairelerse 199 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

Banka kredisini bir kaç aya kadar uygun durumda olacak olan  Özyurtlar NCity projesinde şu an için firma bünyesindeki imkanlarla daire sahibi olunabiliyor. Projeden daire almak için tutarın minimum yüzde 30'u peşinat olarak ödeniyor ve  kalan miktar için 18 ay, 24 ay ve 36 aylık vadelerle taksit uygulanabiliyor. 

Toplamda 450 adet dairenin bulunduğu Özyurtlar NCity Esenyurt Evleri'nde yer alan dairelerin teslimatları 2015 yılında yapılacak.

Özyurtlar Ncity Esenyurt Nerede?

Özyurtlar Ncity Esenyurt merkezi noktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, İstanbul Üniversitesi AvcılarKampüsü’ne 5 km, Atatürk Havalimanı’na 14 km, Esenyurt Belediyesi’ne 5 km, Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 5 km, Torium Avm’ye 7 km, Avcılar metrobüs durağına ise 5 km uzaklıkta yer alıyor.

Özyurtlar Ncity Esenyurt Sosyal Donatıları:

Doğayla dost yaşam alanları inşa edilen Özyurtlar İnşaat’ın Ncity Esenyurt projesi sosyal donatılarıyla da öne çıkıyor. Ncity Esenyurt’ta özel yürüyüş parkuru, oturma alanları, çocuk oyunalanları, yüzme havuzu, güneşlenme terasları, basketbol ve futbol sahasının yanı sıra içinde sporkulübünün bulunduğu sosyal tesis yer alıyor.

 

Özyurtlar Ncity İletişim: 

Tel:444 40 27

Web adresi:Web adresi: www.ozyurtlar.com