Özyurtlar Nlive Bahçeşehir!

Özyurtlar Nlive Bahçeşehir teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor

Özyurtlar Nlive Bahçeşehir!

Özyurtlar Nlive Bahçeşehir teslimlerinin 2017 yılında yapılması planlanıyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinden meydana gelen Nlive Bahçeşehir, 4 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükseliyor. Projede 98 adet daire bulunuyor. 

Esenyurt - Esenkent bölgesinde hayata geçirilen Nlive Bahçeşehir fiyatlarının 299 bin lira ile 569 bin lira arasında değişmesi bekleniyor. Projede konut sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Yüzde 30 peşinat ile 24 ay sıfır faizle teslime kadar vade yapılan Nlive Bahçeşehir'de kalan bedel için teslimde kredi kullanılabiliyor.

Dairelerin yanı sıra 6 adet ticari ünitenin de yer aldığı Nlive Bahçeşehir, 21 katlı tek rezidans kuleden oluşuyor. Daireler ise loft tipinde. Sosyal donatılar açısından da oldukça zengin olan projede, fitness, çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, sinema, sauna ve otopark gibi imkanlar bulunuyor. 

Ailelere özel yaşam alanları sunan Nlive Bahçeşehir, konforlu ve eğlenceli bir hayat sürdürebilmeyi hedefliyor. Projede teras katında sinema ve playstation odaları bulunuyor. Kolay ulaşımı ve merkezi bir noktada olması sebebiyle Nlive Bahçeşehir yatırımcılardan yoğun ilgi görüyor. 

Nlive Bahçeşehir iletişim bilgileri
Adres : Sultaniye Mahallesi 350. Sokak 1440 Ada, 15 Parsel Esenyurt - İstanbul 
Telefon numarası : 0850 460 90 97
Web adresi : www.ozyurtlar.com
E-posta adresi : info@ozyurtlar.com

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlive Bahçeşehir