Özyurtlar Nlogo 2. Etap’ta 299 bin TL’ye 2+1!

Geçtiğimiz günlerde ikinci etabı ön satışa sunulan Nlogo projesinde 2+1 dairelerin fiyatı 299 bin TL’den başlıyor

Özyurtlar Nlogo 2. Etap’ta 299 bin TL’ye 2+1!

200 milyon TL yatırım bedeli ile Özyurtlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt’ta inşa edilen Nlogo İstanbul’un ilk etap inşaatının büyük bir kısmı tamamlandı, ikinci etabı ise ön satışa sunuldu.

Özyurtlar Nlogo İstanbul projesinin birinci etabının 2016 yılının Haziran ayında, ikinci etabının ise 2017 yılının Nisan ayında teslim edilmesi bekleniyor. 7 blok halinde yükselen proje, 34 bin 580 metrekarelik arsa alanı üzerine kuruluyor.

1+0’dan 3+1’e kadar farklı cephe ve büyüklükte daire seçenekleri sunulan Nlogo Esenyurt’ta dairelerin alanı 40 metrekare ila 175 metrekare arasında değişiyor. Projede toplam 2 bin 679 adet daire ile 87 adet ticari birime yer veriliyor.

Toplam inşaat alanı 310 bin metrekare olan Özyurtlar Esenyurt Nlogo’da bulunan ticari birimler Cadde İstanbul bölümünü oluşturuyor. Cadde İstanbul; ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması, restaurant ve cafe’lerden oluşan yeme içme alanı ile alışveriş merkezi konseptinde hazırlanıyor.

Özyurtlar Nlogo Esenyurt 2. Etap’ta 1+0 daireler 139 bin TL’den, 1+1 daireler 209 bin TL’den ve 2+1 daireler ise 299 bin TL’den satışa sunuluyor. Banka kredisi ile alım yapılmak istendiğinde firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı sağlanabiliyor.

Esenyurt’un hem yaşam merkezi hem de alışveriş merkezi olan Nlogo İstanbul’un ayrıcalıkları içerisinde; çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, lobi-cafe bar, çocuk oyun odası ve fitness center mevcut.

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul