Özyurtlar Nlogo Esenyurt fiyat listesi ve ödeme planı!

Özyurtlar İnşaat imzasıyla Esenyurt’ta yükselen Nlogo İstanbul’da daire fiyatları minimum 139 bin TL’den başlıyor

Özyurtlar Nlogo Esenyurt fiyat listesi ve ödeme planı!

İstanbul Avrupa Yakası’nın gerek yeni yapılan konut projeleriyle gerekse alışveriş ve yaşam merkezleriyle hızla gelişmekte olan ilçesi Esenyurt’ta inşa edilen Nlogo İstanbul, Özyurtlar inşaat imzası taşıyor. Projenin 2016 yılının Haziran ayında tamamlanması bekleniyor.

200 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirilen Özyurtlar Nlogo’nın toplam inşaat alanı 310 bin metrekare olarak hesaplanıyor. 2 bin 679 adet daire ile 87 adet ticari birimden meydana gelen proje, yaklaşık 34 bin 580 metrekarelik arazi alanı üzerine kuruluyor.  

7 blok halinde yükselen Esenyurt Nlogo İstanbul’da 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerine yer veriliyor. Projede dairelerin büyüklüğü 40 metrekare ila 175 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Nlogo Esenyurt’un ayrıcalıkları içerisinde; çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, lobi-cafe bar, çocuk oyun odası ve fitness center mevcut.

Özyurtlar Nlogo Esenyurt fiyat listesi ve ödeme planı!

Nlogo İstanbul’un kampanyalı fiyat listesine göre; 1+0 dairelerin fiyatı 139 bin TL’den, 1+1 dairelerin fiyatı 209 bin TL’den ve 2+1 dairelerin fiyatı ise 299 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredisi de kullanılabiliyor. Ayrıca firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksit seçeneği de sunuluyor.

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul