Özyurtlar Nlogo İstanbul kampanyasında son gün 15 Mart!

İndirimli fiyatlarla satışları süren Özyurtlar Nlogo İstanbul kampanyası için son gün 15 Mart 2016 tarihi olarak belirlendi

Özyurtlar Nlogo İstanbul kampanyasında son gün 15 Mart!

Nlogo İstanbul, İstanbul Avrupa Yakası’nın hızla gelişen ilçesi Esenyurt’ta yer alıyor. Teslimleri 2016 yılının sonuna doğru başlayacak olan proje, Özyurtlar İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Toplam inşaat alanı 310 bin metrekare olarak hesaplanan Özyurtlar Nlogo İstanbul, 2 bin 679 adet daire ile 87 adet dükkandan meydana geliyor. Projede 1+0’dan 3+1’e kadar farklı tipte daire seçeneklerine yer veriliyor.

Esenyurt Nlogo İstanbul projesinde 1+0 dairelerin fiyatı 149 bin TL’den, 1+1 dairelerin fiyatı ise 219 bin TL’den başlıyor. Projenin ödeme planına göre, firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksit yapılabiliyor.

Son günlerde indirimli fiyatları ile dikkatleri çeken Özyurtlar Nlogo İstanbul kampanyası 15 Mart 2016 tarihinde sona eriyor. Yeni fiyat listesi ve ödeme planının ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

Özyurtlar Nlogo İstanbul projesinin ayrıcalıkları içerisinde; çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık yüzme havuzu ve kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Bunların yanı sıra Nlogo Esenyurt projesinde; sinema salonuna, Türk hamamına, saunaya, giyinme odalarına, spor salonuna, lobi ve kafe bara, çocuk oyun odasına, fitness salonuna, otopark alanına ve güvenlik hizmetine de yer veriliyor.

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul