Özyurtlar Nşehir'de ikinci etap teslimleri başladı

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Nşehir projesinde ikinci etap teslimleri başladı

Özyurtlar Nşehir'de ikinci etap teslimleri başladı

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt'ta hayata geçirilen Nşehir projesinde ikinci etap teslimleri başladı. 2014 yılında yükselmeye başlayan Nşehir projesinin ikinci etabında, 510 konut ve 115 ticari ünite bulunuyor. 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinden oluşan projede 2+1 daireler 82 metrekare ve 112 metrekare olmak üzere iki farklı tipte inşa edildi. 

Temmuz ayı itibariyle teslim edilmeye başlanan Nşehir projesinin ikinci etabını teslim etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, yaptıkları tüm projeleriyle yatırımcıların yüzünü güldürdüklerini söyledi. Özyurt, Nşehir'de de yatırımcıların yüzde 100 kar elde ederek konutlarının değer kazanan bir yapıya sahip olduğunu söylerine ekledi. 

Özyurtlar Nşehir'de ikinci etap teslimleri başladı

2+1 dairelere yoğun ilgi 

İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonu Esenyurt'ta yükselen proje hem yatırım hem de oturum amaçlı konut arayanlara fırsatlar sunuyor. Özyurt, “Uygun fiyatı, kalitesi ve merkezi lokasyonu sayesinde ikinci etabın satışları çok kısa sürede tamamlandı” diye konuştu.

Projenin ticari alanları hakkında da bilgi veren Tamer Özyurt, sözlerine şöyle devam etti: “Nşehir’de büyüklüğü 58 metrekare ile bin 32 metrekare arasında değişen 115 adet ticari alan var. Kendi işinin sahibi olmak ya da ileriye dönük yatırım yapmak isteyenler için dükkanlarımızı satın alanlar, tahmin ettikleri gibi yanılmayıp, büyük kâr ettiler.”

Özyurtlar Nşehir'de ikinci etap teslimleri başladı

Atatürk Havalimanı'na 18 dakika uzaklıkta

Nşehir projesinde yüzme havuzunun yanı sıra çocuk oyun alanları, basketbol sahası, futbol sahası, özel yürüyüş parkuru, oturma alanları ve içinde spor kulübünün yer aldığı sosyal tesis bulunuyor. Merkezi konumuyla da dikkat çeken Nşehir, Atatürk Havalimanı’na 18 dakika, Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezi olan Marmara Park’a altı dakika ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne ise iki dakika uzaklıkta yer alıyor.

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nşehir