Özyurtlar yıl sonunda üç proje teslim edecek

Özyurtlar İnşaat yıl sonuna kadar üç projesini daha teslime hazırlanıyor. Teslim edilecek projeler arasında Nşehir II. Etap, NCadde Business ve N5Suites bulunuyor.

Özyurtlar yıl sonunda üç proje teslim edecek

N markalı projeleriyle dikkat çeken Özyurtlar İnşaat, yıl sonunda üç projesini teslime hazırlanıyor. Nşehir II. Etap, NCadde Business ve N5Suites projelerinin yapımını Aralık sonuna kadar bitirmeyi planlayan Özyurtlar, sonrasında yeni projelere yoğunlaşacak. 

Özyurtlar inşaat için büyük yıl
Esenyurt, Beylikduzu ve Bahçeşehir bölgelerinde önemli projelere imza atan ve 15 bin konut inşa eden Özyurtlar İnşaat, yıl sonuna kadar üç projesini sahiplerine teslim etmeye hazırlanıyor. Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, sonbaharda yeni projelerin satışına başlanacağını belirterek: 

"Bugüne kadar toplam 15 bin konutluk 18 proje yaptık. Bu projelerimizde 40 bin kişi oturuyor. Sonbaharda yeni projelerle konut alıcısının karşısına çıkacağız” dedi

Özyurtlar yıl sonunda üç proje teslim edecek

Teslim edilecek projeler
İlk etabını geçen yıl teslim edilen Nşehir Projesinin ikinci etabının da yıl sonuna kadar teslim edileceğini belirten Özyurt:

"Esenyurt’ta yükselen Nşehir II. Etap 5 blokta 507 konuttan oluşuyor. Esenyurt’ta 7 bin metrekare arsa alanı üzerinde tek blok halinde inşa edilen NCadde Business projemiz 16 kattan meydana geliyor. NCadde Business’ta 70 ve 75 metrekare büyüklüğünde 112 adet 1+1 daire yer alıyor. Projede yine ticari tapuların hazır olduğu 11 adet dükkan ve 8 adet ticari birim de bulunuyor.” 5 yıldızlı otel ve residence konforunu bir arada sunan projeleri N5Suites’in Esenyurt’ta E-5 üzerinde yer aldığını açıklayan Özyurt ayrıca, N5Suites’in içerisinde 5 yıldızlı Dedeman Hotel’in yanı sıra 321 konut ve 8 ticari birim bulunduğunu, projenin yüksek kira getirisine sahip olduğu üzerinde durdu.

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Ncadde