Özyurtlar’dan büyük kampanya! 139 bin TL’ye!

“Özyurtlar’dan büyük kampanya” sloganıyla başlatılan satış avantajına göre, Nlogo İstanbul projesinde dairelerin fiyatı 139 bin TL’den başlıyor

Özyurtlar’dan büyük kampanya! 139 bin TL’ye!

Özyurtlar İnşaat tarafından Esenyurt’ta inşa edilen Nlogo İstanbul, 2 bin 679 adet konut ile 87 adet ticari birimden meydana geliyor. Teslimleri 2016 yılı içerisinde yapılacak olan proje, 7 blok halinde yükseliyor.

“Özyurtlar’dan büyük kampanya” kapsamında Nlogo İstanbul’da 1+0 dairelerin fiyatı 139 bin TL’den, 1+1 dairelerin fiyatı 209 bin TL’den ve 2+1 dairelerin fiyatı ise 299 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Nlogo İstanbul’dan daire satın almak için tamamı peşin ödeme yapılabiliyor. Ya da firma bünyesinde uygulanan 48 aya kadar vade farksız taksit imkanından yararlanılabiliyor. Veya yüzde 25 peşinat veriliyor, 120 aya kadar vade yapılıyor.

Toplam inşaat alanı 310 bin metrekare olan Esenyurt Nlogo İstanbul projesinin ticari birimlerden oluşan Cadde İstanbul bölümünde; ulusal ve uluslararası marka ve mağaza karması ile restaurant ve kafelerden oluşan yeme içme alanlarına yer veriliyor.

Nlogo İstanbul Esenyurt’un ev sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar ise şöyle sıralanıyor; çocuk oyun alanları, süs havuzları, rekreasyon alanları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sinema salonu, Türk hamamı, sauna, giyinme odaları, spor salonu, lobi, cafe bar, çocuk oyun odası ve fitness center.

Yaklaşık 200 milyon TL yatırım bedeli ile inşa edilen Nlogo İstanbul Esenyurt’un satış kampanyasıyla ilgili bilgi veren Özyurtlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt;

 “Bize güvenen ve ev sahibi olma hayaliyle yola çıkan müşterilerimize bu hayallerini gerçekleştirmeleri için sürekli yeni kampanyalar düzenliyoruz, farklı fırsatlar ve kişiye özel ödeme planları sunuyoruz. Şimdi de ‘Nlogo İstanbul’ projemizden daire satın almak isteyenler için peşin fiyatına 48 ay vadeyle hem de sıfır faizle bir kampanyayı hayata geçirdik.” dedi.

 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul