Özyurtlar'dan Ödül İstanbul'a özel kampanya

Özyurtlar Holding, Ödül İstanbul projesinde yüzde 5 peşinat ve 1.900 TL taksitle ev sahibi olma imkanı sunan kampanyanın başladığını duyurdu

Özyurtlar'dan Ödül İstanbul'a özel kampanya

Özyurtlar Holding, Ödül İstanbul projesinde yeni bir kampanyaya başladığını duyurdu. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat ve 1.900 TL taksitle konut sahibi olma şansı sunuluyor. Teslimleri 2019 yılında yapılması planlanan Ödül İstanbul'da daire fiyatları ise 219.000 TL'den başlıyor. 

Ödül İstanbul'dan konut sahibi olmak artık çok kolay

Bugüne dek 60 bin kişiyi konut yatırımcısı ile buluşturduklarını ve Ödül İstanbul ile ev sahibi olmayı kolaylaştırdıklarını söyleyen Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt: "Ödül İstanbul' projemizin inşaatına başladık. Şimdi de 2019 yılında teslim etmeyi planladığımız 'Ödül İstanbul'projemizde yeni bir kampanyaya start veriyoruz. Buna göre projemizden yüzde 5 peşin 1.900 TL taksitle ev sahibi olunabilecek." şeklinde konuştu. 

219 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Esenyur-Beylikdüzü aksında hayata geçirilen Ödül İstanbul 1+1, 2+1 ve 3+1 tipindeki dairelerden meydana gelecek. Toplamda 2 bin 683 adet konut ve 102 adet ticari ünitenin bulunduğu projenin toplam yatırım değeri ise 250 milyon dolar seviyesinde. Projede daire tipleri ve fiyatları ise şu şekilde olacak:

- 1+1 tipi konutlar: 219.00 TL'den başlayan fiyatlarla
- 2+1 tipi konutlar: 346 bin TL'den başlayan fiyatlarla
- 3+1 tipi konutlar: 524 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Ödül İstanbul sosyal olanakları

Toplamda 8 bloktan meydana gelen Ödül İstanbul projesi sosyal olanaklarıyla da dikkat çekiyor. Proje bünyesinde üzme havuzu, tenis, kortu, futbol sahası, basketbol sahası, fitness salonu, güzellik salonu, çocuk parkı, çocuk kulübü, parti salonu, resepsiyon hizmeti, 7/24 güvenlik hizmeti, açık-kapalı otopark, kafe ve restoranlar da bulunuyor. Ödül İstanbul projesi, metrobüse yürüme mesafesindeki konumuyla da yatırımcılar için önemli ulaşım avantajları içeriyor. Diğer taraftan Ödül İstanbul, Türkiye'nin ilk otomobil alışveriş merkezi Autopia'ya da yürüme mesafesinde konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: özyurtlar şirketler grubu
Proje Bilgisi: ödül istanbul