Özyurtlar'dan yılın ilk büyük kampanyası

Özyurtlar İnşaat, 2016'nın ilk kampanyasının duyurusunu yaptı. Kampanya ile Nlogo İstanbul'dan sıfır faiz ve 48 ay vade ile ev sahibi olma şansı sunuluyor

Özyurtlar'dan yılın ilk büyük kampanyası

Özyurtlar İnşat, 2016 yılının ilk kampanyası için hazırlıklarını tamamladı. Yeni kampanya, Nlogo İstanbul projesinden konut olmak isteyenlere yüzde 35 peşinat ve 48 ay vade-0 faiz fırsatı sunuyor.

Özyurtlar'dan Nlogo kampanyası
Ev sahibi olmak isteyenlere yönelik çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Özyurtlar İnşaat Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt, kampanya ile kişiye özel ödeme olanakları oluşturduklarını söyledi. Özyurt: "Nlogo İstanbul’ projemizden daire satın almak isteyenler için peşin fiyatına 48 ay vadeyle hem de sıfır faizle bir kampanyayı hayata geçirdik. Kampanya boyunca 1+0 daireler 139 bin, 1+1 daireler 209 bin, 2+1 daireler ise 299 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulacak..." dedi. 

Özyurtlar'dan yılın ilk büyük kampanyası

Nlogo İstanbul projesi
Toplamda üç etap halinde inşa edilen Nlogo İstanbul, lokasyon ve ulaşım avantajlarıyla da dikkat çekiyor. İlk etabı geçen yıl satışa çıkan ve yatırımcıdan büyük beğeni alan Nlogo, ikinci etabıyla da yerli ve yabancı yatırımcı yatırımcıların merceği altına girdi. Proj bünyesinde ayrıca, 100'ün üzerinde caddeden oluşan Cadde İstanbul yer alıyor.

139 bin TL'den başlayan fiyatlarla
Nlogo İstanbul'da daire fiyatları 139 bin TL'den başlıyor ve 299 bin TL'ye kadar değişebiliyor. Sunduğu sosyal imkanlarla da dikkat çeken proje, TÜYAP Fuar merkezine 10 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Proje Atatürk Havalimanı'na 15 şehrin AVM ve diğer eğlence merkezlerine de 5 dakikalık bir uzaklıkta konumlanıyor. 

Firma Bilgisi: Özyurtlar Inşaat
Proje Bilgisi: Nlogo Istanbul