PAGEV yönetiminde değişim

Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (PAGEV) gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında yeni yönetimi seçildi

PAGEV yönetiminde değişim

17 Şubat 2014 / emlakwebtv
Türk Plastik Sanayicileri Araştırma, Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (PAGEV) 15 Şubat 2014 Cumartesi günü gerçekleştirilen olağan genel kurul toplantısında yeni yönetimi de seçildi. “Plastik sektörü için birlik, PAGEV’e yeni bir vizyon” hedefi ile hareket eden Yavuz Eroğlu liderliğindeki “PAGEV Değişim Grubu” seçimleri kazanarak önümüzdeki dönem PAGEV yönetimini üstlendi.

İki listenin yarıştığı ve PAGEV tarihindeki en yüksek katılımlı genel kurulda Sem Plastik Genel Müdürü Yavuz Eroğlu, PAGEV’in en genç başkanı olurken başkan yardımcılığına Enformak Plastik’ten Ahmet Meriç seçildi. PAGEV’in yenilenen yönetim kurulu üyeleri ise Reha Gür, Abdülkadir Topuçar ve Cihan Sönmez oldu.

Plastik sektöründe birlik ve değişim
PAGEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Eroğlu, seçim sonuçlarını değerlendirirken, “Seçime katılan tüm sektör temsilcilerimize teşekkür ediyoruz. Yeni yönetim olarak en önemli misyonumuz sektörü birleştirmek, bütünleştirmek, geçmiş ve geleceğiyle plastik sektörünün sesi ve öncüsü olmaktır. PAGEV, geçmişte olduğu gibi gelecekte de plastik sektörünün çatı kuruluşu ve sesi olmaya devam edecektir” dedi.