Paladyum'da bir ilk: Kullanım kılavuzu

Paladyum Beytepe Projesi, konutlarını "kullanım kılavuzu" ile birlikte teslim ederek bir ilke imza atıyor

Paladyum'da bir ilk: Kullanım kılavuzu

10 Haziran 2014/Emlakwebtv
Ankara Paladyum Beytepe Projesinde, konutlar, kullanım kılavuzu ile birlikte teslim edilecek. Konuyla ilgili açıklamasında Ankara'da standart konut anlayışının artık değiştiğini vurgulayan Uzaltaş AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, lüks konut sayısının giderek artış gösterdiğini belirtti.

Normal konutlardan çok daha fazla avantaja sahip olan lüks projelerin daha kaliteli malzemelerle inşa edildiğini hatırlatan Pala, “Yaşam merkezi olma amacıyla üretilen ve standart üstü bir hayat sunan proje konutlar birbiri ardına inşa ediliyor. Bu projeler en kaliteli malzemeler kullanılarak hayata geçirilirken, elbette bu kalitenin uzun yıllar devam etmesini isteriz. Ancak yanlış uygulamalar nedeniyle çok yüksek maliyetlerle alınan malzemeler bir süre sonra bozulabiliyor” dedi.

Bu kalitenin sürdürülebilmesi için bir şeyler yapmak istediklerini ve uzun fikir alışverişleri sonucunda konut sahiplerine “kullanım kılavuzu” vermeye karar verdiklerini anlatan Pala, bu uygulamanın ilk defa hayata geçirildiğini kaydetti.

Pala, sözlerine şöyle devam etti: “Başkent Ankara’da lüks konut denilince akıllara gelen ilk firmalardan biriyiz. Satışı neredeyse tamamlanan projemizde inşaat süresince vazgeçmediğimiz kalite anlayışının konut sahipleri tarafından da devam ettirileceğini biliyoruz. Paladyum Beytepe sakinlerinin işini kolaylaştırmak için konutlarda bulunan her detay için “kullanım kılavuzu” hazırladık. Konut sahiplerimiz mermeri nasıl temizleyeceğini, parkede hangi tür temizleyici kullanacağını ya da beyaz eşyayı ne gibi bir bezle sileceğini “kullanım kılavuzu” sayesinde kolaylıkla bilecek. Böylece Paladyum Beytepe kalitesi çok uzun yıllar devam edebilecek.”