Palivor Çiftliği ilk mağazasını Bebek'te açtı

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde "Avrupa'nın En İyi Çiftlik Projesi" seçilen Palivor Çiftliği, ilk mağazasını Bebek'te açtı.

Palivor Çiftliği ilk mağazasını Bebek'te açtı

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri'nde "Avrupa'nın En İyi Çiftlik Projesi" seçilen Palivor Çiftliği, ilk mağazasını Bebek'te açtı. Bugüne kadar marketlerde satılan özel et ve süt şarküteri ürünlerininin yanı sıra, çiftliğin ürünleri ile yapılmış sıcak tost ve hot doglar, günlük sandviç ve salata çaşitleri, özel karışım kahveler ve organik çay çeşitleri de bundan böyle Bebek'teki mağazada tüketicileriyle buluşacak. Dikkat çekici iç mekan tasarımıyla 16 kişiyi ağırlayabilen mağaza her gün sabah 8'den gece yarısına kadar hizmet sunacak.

Palivor Çiftliği
Palivor Çiftliği'nin kurucularından Emre Oral: 'En kaliteli ürünleri, Trakya'ya özgü misafirperverlik ve güler yüzle mağazamızda misafirlerimize ve paket servisle tüm İstanbul'a sunmayı amaçlıyoruz.' dedi. Çiftliğin diğer kurucusu Y. Mimar Kerem Oral da 2011 yılında vizyonu ve mimarisi ile Avrupa'nın en iyi projesi seçilen Palivor Çiftliğinin, yeni ve nitelikli gıda ürünleri ile çok özel bir deneyim sunacağını belirtti. 

Palivor Çiftliği hakkında:
Trakya'da, Kırklareli ili'nin Demirköy ilçesinde, 1700-1800'lü yıllarda Istranca ormanlarının içerisinde kurulmuş çiftliklerden biri olan Palivor Çiftliği 2011 yılında tarım ve hayvancılık ile ilgili faaliyetlerine başladı. Palivor Çiftliği, hem çiftlikte kendi ürettiği, hem de Trakya'da ürettirdiği ürünleri ile yöre halkına, ekonomik hayata ve sürdürülebilir kırsal kalkınmaya katkı sağlıyor.

Kırklareli ve İstanbul'daki modern ve uzman üretim tesislerinde özel ve kendine has reçeteleri taşıyarak nitelikli ulusal perakende zincirlerinde ürünleri hali hazırda satılan Palivor Çiftliği'nin Bebek'te açılan ilk mağazası çiftliğin en özel ürünlerini ve bu ürünleri kullanarak yapılan lezzetleri aynı çatı altında bulma imkanı sunuyor.