Palladium Tower Dubai’de vitrine çıktı

Dubai Cityscape’te emlakwebtv canlı yayınına katılan Tahincioğlu Gayrimenkul Proje Geliştirme Sorumlusu Sercan Gençoğlu Palladium Tower’ı anlattı

Palladium Tower Dubai’de vitrine çıktı

5 Ekim 2012 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş / Dubai
www. emlakwebtv.com dan canlı olarak yayınlanan Dubai Cityscape Global 2012 Fuar’ında, gayrimenkul sektörüne yön veren bir çok isim emlakwebtv Genel Yayın Koordinatörü Bülent Yoldaş’ın konuğu oldu. Tahincioğlu Gayrimenkul Proje Geliştirme Sorumlusu Sercan Gençoğlu’da yakında satışa sunacakları yeni projeleri Palladium Tower’ı anlattı. İşte Sercan Gençoğlu’nun Röportajı.

Tahincioğlu Gayrimenkul Proje Geliştirme Sorumlusu Sercan Gençoğlu, Dubai Cityscape fuarında uluslararası gayrimenkul yatırımcılarına Tahincioğlu Gayrimenkulü ve projelerini tanıtma fırsatı yakaladıklarını anlatarak, “Cityscape Fuarı’nda ön plana çıkarttığımız projelerimiz arasında Palladium Tower var. Palladium Tower, Ataşehir’de Palladium Alışveriş Merkezi’nin hemen karşısında 55 bin metrekare kapalı alana sahip bir ofis projesi. Lansmanını henüz gerçekleştirmedik. İki ay içerisinde lansmanını yapmayı planlıyoruz. Bir diğer projemiz de Göztepe Nida Kule ofis projesi. Bu projemizi 1-2 ay içerisinde tamamlamış olacağız” dedi.

Proje Bilgisi: Palladium Tower