Palladium Tower kiracılarını bekliyor

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen nitelikli ofis projesi Palladium Tower’da teslimler geçen ay başlarken, ofislerde yapılacak dekorasyon çalışmalarının ardından ise kapılar Ekim ayında açılacak

Palladium Tower kiracılarını bekliyor

8 Ağustos 2014 / Posta Gazetesi

Tahincioğlu Gayrimenkul’ün nitelikli ofis projesi Palladium Tower, kiracılarını bekliyor. İstanbul Finans Merkezi olarak geliştirilen Ataşehir Bölgesi’nde; iki çevre yolunun kesişim noktası ve karşılayıcı üssü konumundaki Batı Ataşehir'de yer alan Palladium Tower’daki ofislerin teslimi geçen ay başladı. Ofislerde gerçekleştirilecek dekorasyon çalışmalarının ardından kapılar Ekim ayında açılacak.

İskanı alınan ve henüz yaşam başlamadan yüzde 45 doluluk oranına ulaşan Palladium Tower, toplam 43 katta, 55 bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla bölgedeki en önemli yatırımlardan biri olarak hayata geçirildi. Sektörlerinin önde gelen ulusal ve uluslararası oyuncuları tarafından tercih edilen Palladium Tower’ın sakinleri arasında; Cargill, Axa Sigorta, Erciyas, Nebo Holding, Şenpiliç ve Tahincioğlu Holding yer alıyor. Anadolu yakasında merkezini prestijli ve kolay ulaşılır bir yere taşımak isteyen birçok kuruluş ile kiralama görüşmeleri devam ediyor. LEED Altın sertifikası adayı olan Palladium Tower her katta yer alan kent bahçeleri ve tek katta 1096 metrekareye varan kullanım alanıyla da Ataşehir'de yer alan ofis kullanıcıları için çekim noktası olmayı hedefliyor. 

Proje Bilgisi: Palladium Tower