Palm City Antalya

Antalya’nın güzel turistik doğasıyla iç içe bir proje için seçeneklerin başında Palm City geliyor

Palm City Antalya

Antalya'nın güzel turistik doğasıyla iç içe bir proje için seçeneklerin başında Palm City geliyor. Palm City; Kaliforniya tipi villaları ve konforla doğanın buluştuğu peyzaj hinterlandının etkileyici güzelliği ile dikkat çekiyor. Sloganlarında denildiği gibi adeta bir mutluluk şehri olarak tasarlama iddiasıyla yola çıkılmış. Zira doğa, konfor ve huzurlu bir yaşama alanı için gerekli olan her husus bu konutlarda düşünülmüş.

Palm City Antalya konumu
Palm City Antalya için, konum olarak Antalya ilinin Yeşilbayır mevkii yerleşke olarak seçilmiş. Burada kurulu olan konutlar sayesinde hem nefis bir doğayla buluşuluyor hem de iklim açısından avantaj sağlanıyor. Zira Yeşilbayır Antalya ilinin iklim açısından en rahatlatıcı yörelerinden biridir. Toros Dağları'nın da etkisiyle şehir merkezindeki ortalama sıcaklıktan 5 santigrat daha düşük olduğundan yaşam alanı olarak da rahatlatıcıdır. Aynı zamanda Toros ormanlarının büyüleyici yeşil örtüsüne de komşu olmak ayrıcalığına sahip. Ankara Karayolu ve benzin istasyonunun hemen yanı başındadır.

Palm City Antalya özellikleri
Teknik açıdan bakıldığında ise; mühendisler tarafından depreme dayanıklılık açısından olumlu görüş belirtilmiştir. Ytong yapı malzemesinden yalıtım teknolojisi sağlanmış, sessiz atık yöntemiyle su tesisatı yapılmış vaziyettedir. Ayrıca jeneratör, paratoner, üç cam sistemiyle donatılmış izolasyon söz konusudur. Proje dört etaptan oluşmaktadır. 1.etap 114.751 m2, 2.etap 125.166 m2, 3.etap 126.632 m2, 4.etap ise 234.185 metre kareden oluşmaktadır. Çevresinde okuldan sağlık tesislerine kadar her türlü sosyal imkanları bulunmaktadır. Teslimatlar ise bekletilmeden yapılmaktadır.

Palm City nerede?
Palm City Antalya adres ve iletişim bilgisi
Adres: Antalya-Ankara Karayolu, 18. Km, Antalya
Telefon: 0 242 443 30 00