Palm City, Cityscape Awards’ta finale kaldı

Palm City Mersin AVM, Cityscape Awards’ta en prestijli projeler arasına girerek finale kaldı. 12. Cityscape Awards ödülleri 9 Ekim’de Dubai’de düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak

Palm City, Cityscape Awards’ta finale kaldı


Birbirinden seçkin markalara ev sahipliği yapan ve Mersin’in yıldızı haline gelen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi yenilenen yüzüyle gelişmekte olan ülkeler arasındaki en prestijli ödüllerinden biri olan Cityscape Awards’ta finale kaldı. 22 ülkeden 283 katılımcının, 12 kategoride yarıştığı Cityscape Awards’ta, Palm City Mersin AVM, perakende (category of retail) dalında gelişmekte olan ülkelerin en başarılı projelerinden biri olarak aday gösterilirken finale kalan toplam 36 proje arasından kendi kategorisindeki 2 proje ile birlikte finale kalmaya hak kazandı.

Projeler 9 Ekim’de Dubai JW Marriott Marquis Hotel’de sahiplerini bulacak
Cefic tarafından gerçekleştirilen Palm City Mersin Alışveriş Merkezi’nin kendi kategorisindeki iki diğer proje ile birlikte perakende kategorisinde finale kaldığı yarışmada, projeler 9 Ekim’de Dubai JW Marriott Marquis Hotel’de düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

Bu yıl yine, Dünya Perakende ve Eğlence Sektörü’nün en prestijli ödülleri arasında yer alan ve Londra’da düzenlenen “8. Global RLI Awards” Töreni’nde En İyi AVM Renovasyonu Kategorisi’nde “Jüri Özel Ödülü” kazanan Palm City Mersin AVM, Singapur, Çin ve Kanada gibi pek çok ülkeden katılan uluslararası projeleri geride bırakarak 6 Haziran’da ödülünü almıştı.

Palm City Mersin AVM hakkında detaylı bilgi için: www.palmcitymersin.com