Palm City Mersin AVM'de Avatar Atakan rüzgarı

Survivor 2016'nın şampiyonu Avatar Atakan lakaplı Çağan Atakan Arslan, Palm City Mersin AVM'de hayranları ile buluştu

Palm City Mersin AVM'de Avatar Atakan rüzgarı

Survivor 2016'nın şampiyonu Avatar Atakan lakaplı Çağan Atakan Arslan, Palm City Mersin AVM'de hayranları ile buluştu. Söyleşi ve imza gününün gerçekleştiği buluşmada söyleşi için sahneye çıkan Avatar Atakan, kendisini Survivor 2016'da şampiyon yapan ve destekleyen herkese teşekkür etti. 

Söyleşi sonrası imza günü 

Palm City Mersin AVM'de yoğun bir ilgi ile karşılaşan Avatar Atakan, söyleşi sonrasında imza almak ve fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının yoğun ilgili karşısında duygusal anlar yaşadı. Hayatının en özel günlerinden birini yaşadığını söyleyen Avatar Atakan, bunu kendisine yaşatan tüm sevenlerine teşekkür etti. 

Palm City Mersin AVM'de Avatar Atakan rüzgarı

Çağan Atakan Arslan kimdir? Avatar Atakan kimdir? 

Survivor 2016'nın en sevilen yarışmacılarından Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, 27 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya geldi. Spor hayatına basketbol ile başlayan Avatar Atakan, 16 yaşında vücut geliştirmeye başlamış ve 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmıştır. 

Palm City Mersin AVM'de Avatar Atakan rüzgarı

Türkiye'yi uluslarası arenada temsil ediyor

2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında Türkiye'yi uluslararası arenada temsil eden Atakan Arslan, aynı zamanda profesyonel müsabakalara çıkmaktadır. Spor dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerde de oynayan Avatar, modellik de yaparak kendisi kanıtlamıştır. 

Dünyanın en önemli Kickboks organizasyonlarından biri olan Glort Word Series ile anlaşma yapmıştır. 2014 yılında Deput yapan Avatar Atakan, ilk maçını Glory 15 İstanbul'da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira ile yapmıştır.