Palmarına Bodrum yaza merhaba diyor

Türkiye’nin Akdeniz’e açılan yeni kapısı Palmarina Bodrum 22 Haziran Cumartesi günü muhteşem bir partiyle yaza merhaba diyor

Palmarına Bodrum yaza merhaba diyor

21 Haziran 2013 / emlakwebtv
Baştan aşağı yenilenen, olağanüstü mega ve giga yat kapasitesinden dünya markalarının birbiri ile yarıştığı alışveriş merkezi ile yeme içme alanlarına kadar, eğlence standartlarına farklı bir kalite getiren cafe, restoran ve klüpleri ile Türkiye’nin Akdeniz’e açılan yeni kapısı Palmarina Bodrum 22 Haziran Cumartesi günü muhteşem bir partiyle yaza merhaba diyor. 

Çok sayıda ünlü ismin katıldığı bir partiyle, yaza merhaba diyecek
Çok sayıda ünlü ismin katılacağı yaza merhaba partisine, mücevher dünyasının prensi Jacob Arabo’dan hip-hop dünyasının akla ilk gelen ismi Akon’a, Hollywood’un aranılan ismi Zoe Saldana’dan Billionaire markasının yaratıcısı Flavio Briatore ve Cipriani restoranlarının sahibi Guiseppe Cipriani’ye pek çok önemli ismin katılması bekleniyor.

Gecede süper star Ajda Pekkan, Rusya’nın Tarkan’ı Nikolai Baskov ve İngilizlerin ünlü sanatçısı Craig David sahne alıyor.

Yiyecek içecek sektörünün önemli markaları da marinada hizmet verecek
Palmarina Bodrum 43 adet 40 m üzeri mega yat, 26 adet 75-100 m arası giga yat ve 710 toplam yat kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük marinalarından biri olarak farklılığını ortaya koyuyor. Marinada baştan aşağı yenilenen alışveriş merkezinde D-ream Grubu’ndan Demsa Gruba ve Vakko’ya kadar Türkiye’nin ve dünyanın en tanınmış markaları 12 ay süre ile açık misafirlerini bekliyor olacak. Ayrıca Cipriani, Sait, Nusr-et, Loft, Beluga, Belong, Mezzaluna, Kitchenette, Cookshop, Shelly, Haremlique, Vakko Chocolate, Dolce, Komşufırın gibi yiyecek içecek sektörünün önemli markaları da marinada hizmet verecek.

Marinadan çok daha fazlasını vaat eden Palmarina Bodrum’da ayrıca Deluxe Palmalife Boutique Hotel ve Yaşasın Hayat! Enstitüsü gibi wellness merkezleri de faaliyet gösterecek.