Palmiye Park Sole Evleri teslim tarihi!

CDS ve Ege Yapı ortaklığı ile yükselen Palmiye Park Sole Evleri projesinin daire sayısı 77 ve arsa alanı ise 6 bin 600 metrekaredir

Palmiye Park Sole Evleri teslim tarihi!

Çok katlı, çok bloklu kalabalık sitelerden sıkıldıysanız, İzmir Karşıyaka Mavişehir'deki 9 katlı ve üç bloklu butik site sizler için tasarlanmış demektir. CDS ve Ege Yapı ortaklığı ile yükselen Palmiye Park Sole Evleri projesinin daire sayısı 77 ve arsa alanı ise 6 bin 600 metrekaredir. İzmir'in modern bölgelerinden biri olan Mavişehir'de 2 oda 1 salon evlerin 1000 liradan kiraya verilebileceği belirtiliyor.

Palmiye Park Sole Evleri fiyatları
Palmiye Park Sole Evleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde tasarlanmış. Dairelerin metrekareleri 129 ile 165 arasında değişiyor. Projede daireler, 2 oda 1 salon 190 bin liradan başlayan, 3 oda 1 salon ise 263 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş.

Palmiye Park Sole Evleri özellikleri
Site de genel olarak her şey düşünülmüş. Fitness salonu, açık hava havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk odaları, kütüphane, hobi odası, her daireye bir otopark, sığınak, su deposu, hidrofor ve 24 saat güvenlik kontrollü giriş sayılabilecek bazı özelliklerindendir. Teras ve çatı için su ve ısı izolasyonu, katlar ve daireler arasında döşeme üstü ses ve ısı yalıtımı ve dış cephede mantolama sistemi ile ısı yalıtımı yapılmıştır. Binalar Deprem Yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir ve zemin etüdü mevcuttur. Palmiye Park Sole Evlerinde iç dekorda da birinci sınıf malzemeler kullanılmıştır.

Palmiye Park Sole Evleri teslim tarihi
Proje henüz tamamlanmamış olsa da satışlar başlamıştır ve devam etmektedir. Projenin teslim tarihi Ekim 2015 olarak belirlenmiştir.

Palmiye Park Sole İzmir iletişim bilgisi
Telefon: 0232 462 50 60

 

Proje Bilgisi: Palmiye Park Sole