Pana Yapı Brooklyn Dream'de ön talep topluyor

İstanbul'un en değerli kentsel dönüşüm alanlarından Fikirtepe'de hayata geçen Brooklyn projesinde yeni etaplar yükselmeye devam ediyor. Pana Yapı Brooklyn Dream'de ön talep topluyor

Pana Yapı Brooklyn Dream'de ön talep topluyor

İstanbul'un en değerli kentsel dönüşüm alanlarından Fikirtepe'de hayata geçen Brooklyn projesinde yeni etaplar yükselmeye devam ediyor. Pana Yapı Brooklyn Dream'de ön talep topluyor. 

Pana Yapı Fikirtepe'de, Brooklyn Park, Brooklyn Life, Brooklyn Dream ve Brooklyn City olmak üzere 4 projeye imza atıyor. Yeşil alanları, çocuk ve eğlence merkezleri, alışveriş caddeleri ile öne çıkan Brooklyn serisi, Fikirtepe'yi cazibe merkezine dönüştürüyor. Brooklyn Life projesinde satışlar devam ederken, Brooklyn Park teslimlere yaklaşıyor. Brooklyn Dream'de ise ön talep toplanıyor. 

Brooklyn Park Projesi

14 bin 500 metrekarelik arsa alanı üzerinde kurulan Brooklyn Park Projesi 5 bin 200 metrekaresini peyzaj alanlarına ayrılıyor. 731 konut ve 13 ticari üniteden meydana gelen projede açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, sauna, buhar odası, tenis kortu, hamam ve alışveriş merkezi bulunuyor. Teslimler için hazırlanan Brooklyn Park, E-5 ve TEM otoyollarına, Boğaziçi ve FSM köprülerine, Marmaray ve Avrasya Oto Tüneli'ne yakın mesafede yer alıyor. Projede teslimler Aralık 2016'da başlayacak. 

Pana Yapı Brooklyn Dream'de ön talep topluyor

Brooklyn Life Projesi

Butik konsept ile tasarlanan Brooklyn Life projesi 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana geliyor. 1+0'dan 3+1'e daire seçeneklerinin yer aldığı projede zengin sosyal yaşam alanları bulunuyor. Yatırım ve oturum için benzersiz bir yaşam alanı sunan Brooklyn Life Projesinin önümüzdeki yıl tamamlanması planlanıyor. Brooklyn Life, metro, metrobüs, Avrasya Tüneli ve E-5 karayolunun yanı başında yükseliyor. 

 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Brooklyn Dream