Pana Yapı Çeşme Jardin Eden'i kamuoyuna tanıttı

Pana Yapı, 118 villa ve 60 rezidanstan oluşan Çeşme Jardin Eden projesini kamuoyuna tanıttı. Projede fiyatlar 1 milyon 385 bin TL'den başlıyor.

Pana Yapı Çeşme Jardin Eden'i kamuoyuna tanıttı

Çeşme'nin en büyük konut projesi için çalışmalarını tamamlayana Pana Yapı, Çeşme Jardin Eden'i bugün kamuoyuna tanıttı. 118 villa ve 6 ayrı konakta 60 rezidanstan oluşan projede fiyatlar 1.385.000 TL'den başlıyor.

Çeşme Jardin Eden'in yüzde 30'u ön talep döneminde satıldı. 
Çeşme Jardin Eden'in bölgede benzeri olmayan bir proje olduğunu kaydeden Pana Yapı İnşaat Grup Başkanı Mahir Şaşmaz, tüm dünyanın hayran olduğu lokasyonlardan biri olan Çeşme'de hayranlık uyandıracak bir projeyi hayata geçirdiklerini söyledi. Şaşmaz:

"Projenin ismini Çeşme'yi yansıtması için "cennet bahçesi koyduk. 150 milyon TL yatırım bedeline sahip projenin yüzde 30'unun satışı ön talep döneminde tamamlandı..." dedi. 

Pana Yapı Çeşme Jardin Eden'i kamuoyuna tanıttı

Çeşme Jardin Eden projesi
Toplamda 124 bin metrekarelik alan üzerinde hayata geçirilen Jardin Eden, farklı konum ve büyüklüklerde daireler barındıracak. Projede 3+1, 4+1 ve 6+2 tipinde villalara yer verilecek.  6 ayrı konakta 60 rezidansın da bulunacağı Jardin Eden Çeşme'de özel havuzlar, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın yanı sıra; akıllı ev sistemi, yerden ısıtma sistemi, arıtma su sistemi, usb prizler gibi hizmetlere yer veriliyor. Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze 6 kilometre mesafede yer alan projede ayrıca güvenlik hizmetleri dahilinde 24 saat özel güvenlik ve housekeeping olanakları da yatırımcıyı bekliyor.

 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Çeşme Jardin Eden