Pana Yapı Fikirtepe projelerini Katar'da tanıttı

Pana Yapı, Cityscape Katar 2016'da Brooklyn markalı projelerinin tanıtımı gerçekleştirdi.

Pana Yapı Fikirtepe projelerini Katar'da tanıttı

Pana Yapı Cityscape Katar 2016'da yeniden Körfez Yatırımcısının karşısına çıktı. Etkinlikte Brooklyn markalı projelerinin tanıtımını gerçekleştiren Pana yapı, iş adamları, devlet yetkilileri ve yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. 

Pana Yapı Brooklyn markalı projeleriyle Cityscape Katar 2016'da
Yeni Fikirtepe'deki kentsel dönüşümün en önemli aktörlerinden Pana Yapı, yeniden Körfez yatırımcısının karşısına çıktı. Bölgede inşa etmeye hazırlandığı 5 projesi ile Cityscape Katar 2016'ya katılan Pana Yapı, 'Brooklyn Park' ve 'Brooklyn Life' projelerinin yanı sıra 'Brooklyn City', 'Brooklyn Street' ve 'Brooklyn Dream' projelerini de Arap yatırımcının ilgisine sundu. 26-28 Nisan tarihleri arasında Doha Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe katılan Pana, iş adamları, devlet yetkilileri ve yatırımcılardan büyük bir ilgi gördü.

Pana Yapı Fikirtepe projelerini Katar'da tanıttı

Fikirtepe'nin ilk teslim edilecek projesi: Brooklyn Park
Pana Yapı imzasıyla hayata geçirilen ve Fikirtepe'nin teslim edilecek ilk projesi olma özelliğin taşıyan Brooklyn Park, toplam 113 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçiriliyor. Bünyesinde 731 adet konut ve 13 adet ticari ünite barındıran proje, 23 katlı blok şeklinde yükseliyor. 

Pana Yapı Fikirtepe projeleri
Pana Yapı
'nın bir diğer projesi Brooklyn Life ise 431 konut ve 16 ticari üniteden meydana gelecek. Teslimlerin 2017 yılının sonunda gerçekleşmesi planlanan Brooklyn Life, sosyal donatıları ile de dikkat çekiyor. 

Pana Yapı imzasıyla hayata geçirilmesi planlanan diğer projelerden Brooklyn Dream 650 daire ve 34 ticari ünite, Brooklyn City ise 870 daire ve 31 ticari üniteden meydana gelecek

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Brooklyn Park