Pana Yapı Jardin Eden Çeşme projesi!

Pana Yapı tarafından inşa edilen Jardin Eden Çeşme projesinin 2016 yılının son çeyreğine doğru tamamlanması planlanıyor

Pana Yapı Jardin Eden Çeşme projesi!

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde birbirinden farklı yaşam alanlarına imza atan Pana Yapı, son projesini İzmir Çeşme’de inşa ediyor. Teslimlerinin 2016 yılının sonunda başlaması beklenen Jardin Eden Çeşme, deniz manzarası ile ön plana çıkıyor. 

Toplam 124 bin metrekare büyüklüğündeki arazi alanı üzerine kurulan Jardin Eden Çeşme’nin peyzaj alanına 35 bin metrekarelik bölüm ayrılıyor. Proje, 118 adet villa, 6 adet konak ile 70 adet rezidans daireden meydana geliyor.

Ayyapı Mimari tarafından tasarlanan Jardin Eden Çeşme’de yer alan dairelerin büyüklüğü 170 metrekare ila 325 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Ege mimarisi ile dizayn edilen proje, az katlı yapılardan oluşuyor.

Jardin Eden Çeşme projesinin ayrıcalıkları içerisinde; alışveriş çarşısı, restoran ve kafeler, spa merkezi, fitness salonu, çocuk oyun bahçesi, gastronomi mutfağı, zeytin atölyesi, dinlenme terasları ve daha birçok sosyal olanak mevcut.

Türkiye’nin ve dünyanın en özel plajlarından biri olan Ilıca Plajı’na ve Alaçatı merkeze 6 kilometre mesafede konumlanan Jardin Eden Çeşme projesinin 800 metre mesafede ev sahiplerinin kullanımına açık plajı da bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Jardin Eden Çeşme