Pana Yapı'dan "bugün al teslimde öde" kampanyası

Pana Yapı'nın Fikirtepe'de hayata geçirdiği "Brooklyn Park" projesinde "Bugün Al, Teslimde Ödemeye Başla" kampanyası başladı. 2016 yılı sonunda teslimi planlanan projede fiyatlar 491 bin 832 TL'den başlıyor

Pana Yapı'dan

Pana Yapı tarafından Fikirtepe'de inşa edilmekte olan Brooklyn Park'da "Bugün Al, Teslimde Ödemeye Başla" kampanyasının startı verildi. Fiyatların 491 bin 832 TL'den başladığı projenin 2016 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor.

Brooklyn Park kampanyası ne getiriyor?
"Bugün Al, Teslimde Ödemeye Başla" kampanyası çerçevesinde ev sahibi olmak isteyenlere, kullandıkları kredinin geri ödemesinin geri ödemesi ise ev teslimlerinden sonra başlanacak. Kirada oturan bir aileye, yeni evini teslim alıncaya kadar ödeme yapmama şansının sunulduğu kampanyada, ev taşınmanın ardından taksit ödemeleri sunulacak. Brooklyn Park Projesinin yüzde 60'ı ise tamamlanmış durumda.

Pana Yapı'dan bir Fikirtepe dönüşümü: "Brooklyn Park"
Fikirtepe'deki kentsel dönüşüm seferberliği kapsamında Pana Yapı tarafından hayata geçirilen Brooklyn Park, semtin en hareketli noktalarından biri üzerinde yükseliyor. E-E ve Tem otoyollarına oldukça yakın bir konumda yükselen proje, FSM ve Boğaziçi Köprüsü'nün yanı sıra metrobüs ve deniz otobüslerine de oldukça yakın bir konumda bulunuyor. Proje ayrıca, beş yıldızlı oteller, üniversiteler ve hastanelere de oldukça yakın bir konumda yer alıyor. 

Pana Yapı'dan "bugün al teslimde öde" kampanyası

Projelerde lokasyonun büyük önem taşıdığını söyleyen Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, merkezde konumlandırılan projelerin değerinin her dönem yüksek olduğu üzerinde durdu. Ufuk: "Yeni Fikirtepe’deki ilk projemiz Brooklyn Park. Ardından ‘Broklyn Life’ ve ‘Brooklyn Dream’ geliyor. 2016 yılı Aralık ayında teslim etmeyi planladığımız ‘Brooklyn Park’ için kredi alanlar evlerini teslim aldıktan sonra kredi geri ödemelerine başlayacak. Bu kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyoruz" ifadelerini kullandı.

491 bin TL'den başlayan fiyatlarla
113 metrekarelik inşaat alanına sahip Brooklyn Park projesinde toplam 731 daire ve 13 ticari ünite yer alıyor. Projede daire fiyatları 491 bin 832 TL'den başlıyor 

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Brooklyn Park