Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları

Pana Yapı, Aralık ayında teslime hazırlandığı Brooklyn Park projesinde "şimdi al teslimde öde" kampanyasının başladığını duyurdu.

Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları

Yeni Fikirtepe'de hayata geçirdiği konut projeleriyle dikkat çeken Pana Yapı, Brooklyn Park projesinde "şimdi al, teslimde öde" kampanyasına devam ediyor. Firma, Brooklyn Life Projesi için de ön talep toplama sürecine devam ediyor

Pana Yapı projelerinde fırsat sürüyor
Pana Yapı, Fikirtepe'de teslimi yapılacak ilk proje olma özelliği taşıyan Brooklyn Park'ta teslimlere hazırlanıyor. Aralık ayında teslimlere başlanacak olan projenin, dış cephe giydirme işlemleri tamamlanmas üzere. Yüzde 80'i satılan projede "şimdi al, teslimde öde" kampanyasını sürdüren Pana Yapı, 60 ay, 0 faiz imkanlarını da sürdürüyor. 

Brooklyn Park'ta avantajlı ödeme
Estetik mimarisi, kaliteli işçiliği ve lokasyonuyla dikkat çeken Brooklyn Park projesinde ayrıca düşük faiz  avantajı sunuluyor. Yüzde 0.95'lik faiz oranına alternatif olarak, dileyen yatırımcı, hiç peşinat ödemeden ayda 4.500-5.000 TL'lik taksitlerle projeden ev sahibi olabilecekler. Brooklyn Park'ta daire fiyatları 492.000 TL'den başlıyor. 

Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları

Brooklyn Life'de ön talep dönemi
Pana Yapı'nın Fikirtepe'de inşa edeceği bir diğer proje olan Brooklyn Life projesinde ise ön talep fırsatları devam ediyor. 8 bin metrekarelik arsa üzerinde ve büyüklüğü 60-150 metrekare arasında değişen dairelerden oluşacak Brooklyn Life, 23 katlı bloklardan meydana geliyor. 

Her kata özel bahçeler, çevre düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabildiği, anne-babaların keyifle vakit geçirebildiği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebildiği proje açık ve kapalı yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, spor salonları, kafe ve toplantı odası, çocuk kulübü gibi sosyal alanları da bünyesinde barındırıyor. 

"Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları" Başlıklı Haberin Galerisi

Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları

Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları

Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları

Pana Yapı'dan yeni Bahar fırsatları

Firma Bilgisi: Pana Yapı
Proje Bilgisi: Brooklyn Park