Pana Yapı'nın 2020 hedefi: 3 milyar ciro

Bu yıl içerisinde Selimoğlu İnşaat'ı satın alan Pana Yapı, hızlı bir büyüme trendine girdi. Şirket 2020 yılına kadar 3 milyar ciro hedefi belirledi

Pana Yapı'nın 2020 hedefi: 3 milyar ciro

Pana Holding çatısı altında gayrimenkul ve inşaat alanında faaliyetlerini sürdüren Pana Yapı, 2020 yılına dek 3 milyarlık ciro hedeflediğini açıkladı. Bu yıl içerisinde Selimoğlu İnşaat'ı satın alan Pana Yapı,2015 yılını da 200 milyon TL ile ciro ile kapatmaya hazırlanıyor.

Pana Yapı hedeflerini büyüttü
Pana Yapı'nın yeniden yapılanması ve gelecek hedefleri ile ilgili olarak düzenlenen toplantıda açıklamalarda bulunan Pana Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Kürşat Ufuk, İstanbul Kadıköy, Fikirtepe, Bağdat Caddesi ve Üsküdar başta olmak üzere İzmir'de de önemli projelerin altına imza attıklarını söyledi. 2015 yılını 200 milyon TL'lik ciro ile kapatmayı hedeflediklerini vurgulayan Ufuk, 2020 yılına kadarki 5 yıllık ciro beklentisinin 3 milyar TL olduğunu da belirtti. 

Pana Yapı'nın 2020 hedefi: 3 milyar ciro

Fikirtepe'de ilk teslimi Pana Yapı gerçekleştirecek
İstanbul'u kentsel dönüşüm merkezi Fikirtepe'de teslim edilecek ilk projenin altında Pana Yapı'nın imzasının bulunacağını da söyleyen Ufuk, satış sonrası hizmet konusunda da iddialı olduklarını vurguladı. Ufuk, satılan konutlara 5 yıl garanti verdiklerini ve profesyonel bir yönetim ile de tüm süreçlerin takibini yaptıklarını belirterek:

Kadıköy Belediyesi'nin ihalesini Pana Yapı kazandı... Ayrıntılı bilgi için tıklayın....

"Kendimize 5 yıl içinde sektörün ilk 5 şirketi arasına girmek gibi bir hedef koyduk. Şirketin büyüme stratejisiyle beraber ilirleyen süreçte yabancılarla da ortak projeler gerçekleştirmek üzere görüşmeler yapıyoruz. Sadece İstanbul ve İzmir'de değil, ülke dışında da projeler üretmeyi hedefliyoruz..." dedi. 

Pana Yapı'nın devam eden ve planlanan projeleri

  • Brooklyn Park
  • Brooklyn Life
  • Brooklyn Dream
  • Safahat İstanbul
  • Broadway
  • Çeşme Jarden Eden
Firma Bilgisi: Pana Yapı